Jump to content

Office 2003 Metin Düzenleme Sorun

whispers

Recommended Posts

Arkadaşlar office de metin nasıl düzenlenmişse bilmiyorum ama ben metne dokunamıyorum düzenlenmiyor..Metniğn hepsi diek şekil olarak güzüküyor...Bütün hepsi öğle yazının bir parçası hiç bir şekilde koplanmıyor veya kesilmiyor hepsi bir anda oluyor..Acıkçası düzeltemiyor ..

Resimde gürülür ..İlginiz için şimdiden tşkler...

2my2ijk.jpg

Şimdi öncelikle Türkçe'yi güzel kullanalım. Bir sürü hata var yazılarınızda. Sorununuza gelince,

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=48362[/CODE]

bu program pdf'i word'e çevirir ve orada düzenleme yapmanızı sağlar. Eğer PDF resim dosyalarından oluşuyorsa PDF düzenleyicilerle düzenleme yapamazsınız.

Bu programı deneyip yapamazsanız dosyanızı buraya yüklerseniz yardımcı olmaya çalışırız.

word'e çevirdim gene olmadı.Word olmasına rahmen metin düzeltilemiyor...Word'e çevirilmiş halini yükledim..Bilgisi olan arkadşlar mümkünse düzenleyebilirlermi?Benim tez konusu başka yerde yok ,olsa alternatif değerlendirecem de...

Şimdiden tşkler..

Linkler

Please register to see this content.

(Alternatif 4 siteye ekledim)

Hayır, sen beni yanlış anladın. Ben diyorum ki;

Adobe Reader pdf dosyalarını açar,

Adobe Acrobat Reader pdf dosyalarını düzenler.

Adobe Reader yada Acrobat Reader PDF okuyucudur.

Adobe Acrobat pdf dosyası oluşturmak içindir.

Eğer belge resim ise pdf - doc dönüşümü işine yaramaz. Resimleri Finereader tarzı herhangi bir OCR programı ile dökümana dönüştürmelisin.

resim düzenleyici çıkıyorsa çift tıklayınca o word e çevrilmemiş worde resim olarak aktarmış kolay gelsin ne diyeyim. belki şu şekilde tekrar denesen olabilir;

tekrar word dosyasını pdf yap ve pdf yi geri wprd e çevir belki bu kez metin olarak çevirir.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...