Jump to content
Site DDoS saldırısı altında olduğundan yavaşlık yaşayabilirsiniz. ×

whispers

Tnc Sever
 • Content Count

  188
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

2 Followers

About whispers

 • Rank
  acemi çaylak

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

861 profile views
 1. Hocam Tekrardan ellerine sağlık; Ben iki kere win 10 ltsc indir ve farklı flash bellekler denedim Rufus ile iso ayrıştırma hatası veriyor.
 2. Üstad bende direk kurluma geçiyor,windows pro yada diğerleri seçmek için ekran gelmiyor ve kurulum dan sonra home single kuruldu .Ben nasıl pro kurabilirim.
 3. sorun halledemediyseniz EFT Dongle bende mevcut yardım edeyim frp sıkıntı olmuyor genelde
 4. >burda nokia 3 ile bütün konular mevcut. https://forum.xda-developers.com/nokia-3/development Nokia 3 TA-1020 MT6737M 8.0 Firmware https://support.halabtech.com/index.php?a=downloads&b=file&id=45329 Birde buraya bak https://firmwarefile.com/nokia-3
 5. Arkadaşlar yerimi bilmiyorum ama ben de win 10 enteparise ;aşırı şekilde cpu kullanıyor hele google chrome 822 mg ram tüketiyor. svchost diye bir dosya var resmen yiyiyor pc yi. Sizce başka bir sisteme gecmelimiyim,win 8 yada 7 gibi yada önerdiğiniz bir sistem var mı?
 6. https://www.youtube.com/watch?v=T7fGkVYku8Y bu videoya bir bak isteren
 7. Hocam öncelikle ellerine sağlık harika bir çalışma gene, Sadece merak ettiğim olur da Kokteyl Ve Toolboxu kurarsam windows uyumluk modu gidiyormu? Bana sürekli lazım oluyor da
 8. windows 10 pro 1809 modifiyeli tnctr den indirdim kurdum.
 9. windows 10 uyumluluk modu yok Ben bilgisayarda windows uyumluluk modu yok.Hizmetlerden aktif ettim gene gelmiyor. Ekte ekran resmi attım bir bakarsın harika olur.
 10. Ellerin dert görmesin ,Sizin sizin gibi arkadaşlar sayenizde bilgisayar bilgisayar nefes alıyor. Modifiyenin az olduğu bu günlerde ilaç gibi geldi sağ olun
 11. j7 prime için firmware (orijinal rom ) indir odin ile flashlamayı dene.
 12. Arkadaşlar benim klavyede power tuşu hariç hiç bir tuş çalışmıyor sizce sorun ne olabilir bilgisayar yeni daha bir ay olmadı
 13. Benim pc direk biosu acıyor ssd görmüyor sadece biosta görünüyor ve boot ekranı gelmiyor normalde esc tuşu ile alınır ama esc tuşu işlev görmüyor. Legacy biosta gözükmüyor sadece fast boot var onu aktif ettin add fast boot diyor tıklıyor boş menü. Sorun halloldu ,Değerli bilgileriniz için saolun, Dediğiniz gibiUEFI olarak hazırladım oldu ama önçe hard diski başka bir bilgisayarda gpt olarak çevirdim.
 14. Asus pc Hard diski görmüyor. Merhaba üstadlar benim normalde normal harddis yerine ssd takılıydı, farmat atmaya çalıştım windows 7 ile ama hata verdi olmadı bende GParted ile ntfs yaptım ama bu sefer bilgisayar hard diski görmüyor . Biosta var ama boot gelmiyor ve klavye işlev görmüyor. Bir iki foto aşağıda bilgisi olan varsa harika olur.
 15.   Ve akeyküm selam allah razı olsun şimdi deneyeceğim kardeşim....
×
×
 • Create New...