Jump to content

dosyacisansar

Üye
 • Content Count

  114
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Good

About dosyacisansar

 • Rank
  Aktif üye

Recent Profile Visitors

1113 profile views
 1. Wallpapers.rar dosyasını ayrı olarak paylaşma imkanınız var mı?
 2. Mükemmel bir çalışma olmuş elinize sağlık. Kurulum sonrası için birkaç sorum olacak lütfen yardımcı olur musunuz? 1- Eylem Merkezi'ni nasıl geri getirebilirim? 2- Sürücüleri Windows Update ile yüklemeyi nasıl etkinleştirebilirim?
 3. Doğru. Google Drive kota aşıldı hatası veriyor. @resitpolat
 4. @ONBUKA Usta paylaştığı başka bir sitede böyle bir bilgi vermiş.
 5. Windows 7 Sp1 Professional VL [ 32 Bit ] Windows 7 Sp1 Professional VL [ 64 Bit ] Windows 7 Sp1 Ultimate [ 32 Bit ] Windows 7 Sp1 Ultimate [ 64 Bit ] Windows 7 Sp1 Enterprise [ 32 Bit ] Windows 7 Sp1 Enterprise [ 64 Bit ]
 6. Yardım edebilecek var mı? İlgili dosyaları indirebilenler var mı? @ONBUKA Bey yardımcı olabilir mi?
 7. Evet, tam da bu farklardan söz ediyorum. Tabii ki kişiden kişiye sürüm tercihleri değişebilmektedir.
 8. Aralarında farklar var. Bunları ilk bakışta göremeyebilirsiniz. Macera aramıyorum, kurmak için gerekli olan sürüm ben de mevcut. Fakat diğer sürümler de farklı amaçlar için lazım olabilmektedir. Sadece ben değil, tüm kullanıcıların bu konuya ihtiyacı olabileceğini ve ihtiyacına göre indirme yapabileceğini düşünüyorum. Size de iyi akşamlar dilerim.
 9. @ONBUKA Ustanın açmış olduğu konu bütün Windows 7 sürümlerini ihtiva etmektedir. Vermiş olduğunuz link için ayriyeten teşekkür ederim, fakat daha önce de ifade ettiğim üzere eksikler mevcut.
 10. Teşekkürler. @ONBUKA Ustanın konusu daha detaylıdır. Enterprise sürüm kullanmaktan yana değilim. İndirip kullanmaktan ziyade konuda bulunan diğer sürümler farklı amaçlar için lazım olabilmektedir. Bundan mütevellit konunun güncellenmesi tüm kullanıcılar için faydalı olacaktır. Umarım @ONBUKA Bey de yardımlarını bizlerden esirgemez.
 11. @ONBUKA Bey'den rica etsek ? Hem bu konu herkes için gerekebilir.
 12. Teşekkürler. Fakat, @ONBUKA'nın paylaşmış olduğu konu daha detaylı. Eğer linkler yenilenirse daha faydalı olabilir. Ben Professional VL sürümüne kadar indirebildim.
 13. Windows 7 Home Basic [64] Bit MSDN ISO sürümü Microsoft tarafından yayınlanmamıştır. Sadece konu güncellemesi yeterli olacaktır.
×
×
 • Create New...