Jump to content

Format Sonrası Program Yükleme Merkezi&web Browser

casira

Recommended Posts

• Replies 50
  • Created
  • Last Reply

vaLLa bende iş yerinden takip edebiLiyorum forumu demirci =) akşama kadarda işte oluyorum. horozlarla beraber kalkıyorum bide =) part3 dün bağlantıdan dolayı takıldı. şimdi indiriyorum.

TEKRAR ELLERİNE SAĞLIK...

Bütün partların alternatifleri eklenmiştir.

Dostum eline sağlık harika programlar ama bi sorunum var manuel yüklemek zorunda kaldı....seçili programları kur a tıklayınca hiç birşey olmuyor...dvd ye göz at çalışıyor hepsini seç hepsini bırak çalışıyor ama seçili programları kur çalışmıyor....yardımcı olursan sevinirim....

• 2 hafta sonra ...

bu harika forumda artniyetli hiç kimse barınamaz, buna zaten ihtimal vermiyorum, ama istemeden yapılmış hatalar olabilir. onlarda bir şekilde düzeltilir. her ne kadar ben imageburn kullanıyor olsamda ola ki bazı kimseler alışkanlıklarından vazgeçmemiş ve halen nero kullanıyor olabilirler. nero serial istiyor ve çalışmıyor. bilgilerinize saygılarımla sunulur. selam ve sevgiler...

• 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

kardes cok sağol işime cok yaradı. ya adamlara bakıyorum teşekkür edeceğine birçoğu hayıflanmış

- yok yavas iniyor linki düzelt (senin bağlantı hızın kötüyse adam ne yapsn!! 4shareddan 110kb/sn indiriyorum ben 1mb bağlantıyla!!

- yok indirme limitim doldu linki baska tarafa at (lan aklını sildiğim!! modemi resetlesene adama öyle diyeceğine bu cokmu zor birşey?!! senin 10 saniyeni almaz!! adam 20kb upload hızıyla 2:30 saat senin içinmi ugrassın bidaha!!

-yok office olmasaymıs; 137mb demiş adam bak. cokta güzel yapmıs. 700mblık cdden yükleyip rezil olacağına sana 137mblık cd yapmıs oh ne güzel!

kardeşim baka sen bunlara eline sağlık tekrar. böyle paylasımlarının devamını bekleriz..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...