Jump to content

Msn Yi Kitleme Işlemleri

Recommended Posts

arkadaşlar

arkadaşımın birinin msn sini kitlemişler ve karşıdaki kişi müsade ettikce girebiliyor

biraz nette araştırdım bir kodla açılıyomuş fakat bu kişi bunu yine kitleye bilirmi acaba

bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum ben başka sitelerde bulduklarımı paylaşıyorum

nette bulduklarım

msn kitleyici program buymuş

fdfdfd5qe.jpg

Msn Kilit V 1.0 (Msn Bloke Edici)

kitleme programı ard arada şifre deneyip hesabı bloke ediyo ama tabi adamın msni açıksa onu kopartmaz yanlız siz bunu çalıştırırken o msne giremez yada maillerini okuyamaz isteyenler denesin baksın bende çalışıyo ama değişik sistemlerde ne tepki veriyo bilmiyorum

Not:

1.si bu program karşıdaki kişiyi msnden düşürmez sadece msne bağlı değilse bu program açık olduğu sürece msnine bağlanamaz

2.si işlem saldırı sayısı 20 olduğu zaman geçerli oluyo unutmayın 20 olmadna hesap kitlenmez

3.sü karşıdakinin msni açıksa bunu çalıştırarak maillerine bakamamasını sağlayabilirsiniz saldırı sayısı 20 olması gerek tabi..

Program ile Microsoftun Brute Force'a karşı aldığı önlemi lehimize çevireceğiz Microsoft ard arda yanlış şifre girişimleri sonucu hesaba girişi tamamen engellemektedir programda bunu test etmek amacıyla yapılmıştır uzun süreli işlemde tutmanız karşınızdaki kişinin msn'e girmesini maillerine bakmasını engelleyecektir unutmayın msne bağlanamaması için daha önceden bağlı olmaması o an msn'e bağlanmaya çalışması gerekir mailini kitlemek içni bağlı olması yada olmaması sorun teşkil etmez.Program sadece deneme amacıyla yapılmıştır bu sebebten takılmalar yada benzeri sorunlara yol açabilir yeni sürüm çıkartılmayacaktır program için herhangi destek verilmeyecektir bu bir proje değildir ve bu programı kullanmak sadece kendi insiyatifinizdedir program yazarı hiç bir sorumluluk kabul etmez eğer programı kullanıyorsanız bu şartları kabul etmiş sayılırsınız.

Özelliklerde Beni Gizle İle programı sistem trayde simge durumunda çalıştırabilirsiniz Ajan modunda ise programı internet cafede açık bırakıp gidebilirsiniz program tamamen gizlenir.

çözüm

biri sizin msn adresinize girmenizi istemiyo we icecold gibi bi prog.la kitledi hemen bu saycagım işlemleri yapıyoruz

ilk once baslattan caliştır diyoruz

sonra oraya aşagidaki komutlari yazıyoruz..

RunDll32 advpack.dll,LaunchINFSection %windir%\INF\msmsgs.inf,BLC.Remove

yazdıktan sonra bilgisayarımızı kapatıp tekrar acıyoruz

mümkün hala yapılabiliyor ve yapabilecegişn birsey yok kişi programı çalıştırdıgı sürece msn i açamazsın baska asres al ve o kişinin tekrar eline gecmesini engelle bi şekilde ..

Bu devirler geçti diyen arkaşınkini kitlemek isterdim ama program virüslü,zipli ve şifreli bir halde saklıyorum,denemek weya inanmayan olursa programın ismi "ice cold" bundan başkada çalışan görmedim,çözümüne gelirsek aynı şekilde çözen programlar yapmışlar ama denemedim büyük ihtimallede çalışmıyordur.

• 2 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...