Jump to content

Autoit Patch Yapımı

sPYcas1

Recommended Posts

arayüz hoş degil ve Autoit e hiç gerek yok bu işi DUP2 Uppp ile Hem Basit Hemde En Görsel Sekide yapabilirsin :D

Yukardaki adı gecen programların nasıl kullanıldıgı ve nasıl arayüz (GFX) hazırladıgı hakkında bilgin yoksa Pm atarsan yardımcı olabilirim..

ha yine diyorsanki Ben yukardaki gibi yapacam yine Autoit e Gerek yok :D

AMS ile aynısını daha basit sekilde yapabilirsin :D

tabikide Sen nasıl yapmak istiyorsan öyle yap ben sadece önerdim

arayüz hoş degil ve Autoit e hiç gerek yok bu işi DUP2 Uppp ile Hem Basit Hemde En Görsel Sekide yapabilirsin :D

Yukardaki adı gecen programların nasıl kullanıldıgı ve nasıl arayüz (GFX) hazırladıgı hakkında bilgin yoksa Pm atarsan yardımcı olabilirim..

ha yine diyorsanki Ben yukardaki gibi yapacam yine Autoit e Gerek yok :D

AMS ile aynısını daha basit sekilde yapabilirsin :D

tabikide Sen nasıl yapmak istiyorsan öyle yap ben sadece önerdim

Arkadaşım ben de merak ettim bu patch yapmayı.Banada anlatırmısın bu patch yapma işini.

Arkadaşım ben de merak ettim bu patch yapmayı.Banada anlatırmısın bu patch yapma işini.

mrb kardeş pach yapmayı anlatmakla bitiremem farklı yollarla ve işlemlerle yapılıyor ben sadece yapılan

crack registy kayıtlarını nasıl bir exe haline getirmeyi gösterdim özelden arkadaşa sende bu konuda bilgi istiyorsan pmden ulasabilirsin

tersine mühendislik adına nette bir sürü TR site mevcut oralardan bilgi alabilirsin

mrb kardeş pach yapmayı anlatmakla bitiremem farklı yollarla ve işlemlerle yapılıyor ben sadece yapılan

crack registy kayıtlarını nasıl bir exe haline getirmeyi gösterdim özelden arkadaşa sende bu konuda bilgi istiyorsan pmden ulasabilirsin

tersine mühendislik adına nette bir sürü TR site mevcut oralardan bilgi alabilirsin

bir sürü anlatım mevcut fakat o kadar basit değil mesala assebly i çok iyi bilmek lazımmış assebly içinde ingilicenizin olması lazım (nede olsa dildeki kodlar inglizce kelimelerin kısaltılmış halleri) sabır ve zeka gerektiren çok uğraş isteyen bir şey.

keşke bende yapabilseydim. :(

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...