Jump to content

Autoit Error Nasıl çözülür?

spyx

Recommended Posts

Başlattan çalıştırıa tıkla ve oraya Msconfig yazarak boot bölümünü çalıştır. Açılan penceredeki Başlangıç sekmesine girerek ilgili yazılımın karşındaki çeki kaldır ve bilgisayarını yeniden başlat..

Başlattan çalıştırıa tıkla ve oraya Msconfig yazarak boot bölümünü çalıştır. Açılan penceredeki Başlangıç sekmesine girerek ilgili yazılımın karşındaki çeki kaldır ve bilgisayarını yeniden başlat..

çalıştır msconfig de başlangıçta böyle bi proğram yok. arama yaptırdım pc de bu isimde bir uygulama yok.

1 Dosya gizli olabilir. Bunu aratırken Gizli dosyalarda da arat

2 Kayıt defterinden de(Regedit) bu ismi yazarak tarat çıkanları sil..

Normak bir bilgisayarda bu isimli dosya olmaz. Ancak oyun ve Crack dosyalarından veya katılımsız programlar hazırlamak için kurulmuş bir yazılımdan arta kalanlardır...

o değil boşuna silme.şu programla görebilirsin ne var ne yok başlangıçta:

http://download.sysinternals.com/Files/Autoruns.zip[/CODE]

Sağol proğram güzelmiş. ama find de AutoIt diye arattım bişey bulamadı. Zannedersem gears of war oyununa ait bi dosya. oyuna başlama resimlrinde bazılarında X işareti var. play tuşu mesla yerine X atılmış. regeditte sildim. tekrara başlamadım ama hata penceresi büyük ihtimal gelmez. yardımcı ola arkadaşlara teşekkürler.

Kayıt defterinden ne kadar autoit varsa hepsini sildim. pc açılışında yine aynı hata penceresi yine geliyor malesef.

Düzeltme: Sorunu çözdüm arkadaşlar. hata penceresi geldiğinde sonlandırmadım. görev yöneticisinden çalışan proğramlarda autoit error a sağ tıklama ile işeme git dedim vista drive üzerine gitti baktım C:\windows ta vista drive klasörünü sildim. açıp kapattığımda sorun çözülmüştü. hata penceresi gelmedi.

autoit diye aratarak bulamazsın zaten arkadaşım.AutoIT Error veriyor diye adında autoit geççek diye bi olay yokki! easy cleaner'ı yükle ve aç başlangıça tıkla. orada görünen listeyi bi yollayıver.

2803d.jpg

teşekkürler a rkadaşım güzel proğrammış easy cleaner. listeyi veriyorum.

windows içindeki domino.exe garip geldi bana a4tech kamera yazılımıyla gelen bir dosya bildiğim kadarıyla ama aynı adda birde malware var.sen başlangıçtan kaldır ama bi sakatlık çıkarsa malware taramanıda mutlaka yapmalısın.

vstdrv - vista drive - vista drive icon bunları kaldır.

zsmcsnap galiba kameranın değilse onu da kaldır.

• 1 ay sonra...
  • 6 ay sonra...

[quote name='blackman12' date='29 Mart 2010 - 00:41 ' timestamp='1269823885' post='755541']
windows içindeki domino.exe garip geldi bana a4tech kamera yazılımıyla gelen bir dosya bildiğim kadarıyla ama aynı adda birde malware var.sen başlangıçtan kaldır ama bi sakatlık çıkarsa malware taramanıda mutlaka yapmalısın.

vstdrv - vista drive - vista drive icon bunları kaldır.

zsmcsnap galiba kameranın değilse onu da kaldır.
[/quote]

aynı sorun bende de vardı arkadaşın dedigi
vstdrv - vista drive - vista drive bunları kaldır başlangışta hata penceresi gelmiyor artık teşekküler.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...