Jump to content

Assassin's Creed 2 Crack Çözümleri

Recommended Posts

Beyaz yerlerden geçmemeniz lazım bi göreviniz varmış o alan içinden ayrılmamanız gerek. Ayrıca görevi bulamıyo veya göremiyosanız values.db nizi güncelleyiniz.

GÜNCEL VALUES.DB 1908 VALUE(PAIR)

21.04 11.38 Yeni Update

bu values yüklü.Gezilcek yerde yok alan çok kısıtlı.Bi genelev gibi bölüm var orda kadın var bi tane onla etrafı gezdikden sonra bahçeye giriyoz ve orda kalıyom.Görev yeri fln yok :S

• Replies 125
  • Created
  • Last Reply
GÜNCEL VALUES.DB 1908 VALUE(PAIR)

21.04 11.38 Yeni Update

bu values yüklü.Gezilcek yerde yok alan çok kısıtlı.Bi genelev gibi bölüm var orda kadın var bi tane onla etrafı gezdikden sonra bahçeye giriyoz ve orda kalıyom.Görev yeri fln yok :S

Eagle vision ile baktınız mı etrafınıza bide kaçıncı sekansın kaçıncı hafızanın görevi onuda söylerseniz bu durumun üstesinden gelicez gibi.

baktım eagleyle yine aynı.

SeQuence 2

Memory 1

La Rosa Colta

Leonardo da vinci ye gitmen gerek suikast bıçağını vermesi lazım.Aşağıdaki linkte kaldığın yeri gösteriyor.

http://www.youtube.com/watch?v=ESlxlI8DHzY[/CODE]

dostlar ben bise anlamadım. oyunu yeni aldım ve kurdum. ilk ekran acılıor kadın konustuktan sonra adam masaya uzanıyor ve beyaz ekran cıkıyor. bunu onlemek icin hangi dosyayı indirmem lazım?

lutfen yardım 1 aydır oyunu yuklemek ve oynamak icin ugrasıorum.

45 mb lık AC2_Crack dosyayı simdi indirdim. sizce yeterli olur mu

1. sayfada en üstteki Skidrow Crack ı kuLLan.

this patch is designed for version 1.00 only.version 1.01 was found instead uyarısı cıkıyor. nasıl eski versiyona donebilirim. bu arada elimde oyun artık yok bastan yukleyemem.

this patch is designed for version 1.00 only.version 1.01 was found instead uyarısı cıkıyor. nasıl eski versiyona donebilirim. bu arada elimde oyun artık yok bastan yukleyemem.

dostum cok tesekkurler dll dosyası yeterli oldu ve calıstı cok tesekkurler

YA LÜTFEN BİRİ BANA YARDIM ETSİN ALLAH AŞKINA LEONARDO DA VİNCİYE GİDİYORUM TAM BICAĞI TAKARKEN ÖĞLE DURUP KALIYO OYUNDE DONMUYO YA LÜTFEN BİŞEY YAZIN

benim de sorunum aynı yardım edin lütfen

dostum linkler kırık 1 ay önce yaptığımda oyunu güzlece oynadım çok teşekkür ederim fakat format attım şimdi tekrar yüklücem ve linkler kırık yeni lerini koyarmısın yada başka bir yol warsa :warning:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...