Jump to content

Assassin's Creed 2 Crack Çözümleri

Recommended Posts

• Replies 125
  • Created
  • Last Reply
Şuan 9. bölümdeyim. Bitmesine az kaldı. Şimdi yüklesem bu black editionu kayıtlı dosyalarım bozulurmu veya hikayeye bi etkisi olurmu? Oyunu bitirdikten sonra kursam bişey farkedermi?

AceLe etme , oyunu bitirdikten sonra kurarsın

Alternatif bir Crack yöntemi.Ben kendime göre düzenledim. Dosya boyutu "45.4 MB" o yüzden indirmeyebilirsiniz.Yukarda verilen yöntemlerde işinizi çözmekte.Klasör klasör gezip uğraşmamak için basitleştirdim. İçine kurulum resimleri ve video'suda hazırlayıp ekledim. Yapmanız gereken sadece işletim sisteminize uygun olan dosyayı çalıştırmak. 1.01 güncellemesi dosya içinde mevcuttur ve kurulumu otomatik başlamaktadır.(O yüzden dosya boyutu biraz büyük oldu). Oyunu kurduktan sonra oynamak için herhangi bir internet bağlantısına ihtiyacınız yoktur.

http://rapidshare.com/files/376112071/AC2Crack.7z[/CODE]

KURULUM klasörüne girin ve 6 Adet resimden oluşan Oyun kurulumunu

tamamlayın.Oyun kurulumu tamamlandıktan sonra oyunu kesinlikle çalıştırmayınız.

1.01 Güncellemesi klasörde mevcuttur.O yüzden Launcher’ı çalıştırıp güncelleme

yapmayınız.

Daha sonra yine KURULUM klasöründeki “Crack.Kurulumu” Videosunu izleyin.

İşletim sisteminize uygun Crack’i çalıştırmayı unutmayınız.

64Bit işletim sistemleri için “X64Crack”

32Bit işletim sistemleri için “X86Crack”

Dosyalarından size uygun olanı kullanmalısınız.

İyi Oyunlar…

Dipnot:

* “Bilgisayarım” üzerinde sağ tuşa basıp “Özellikler” sekmesine bastığınıza karşınıza gelen menüde Sistem Türü yazan yerde işletim sisteminizin 32 yada 64 bit olduğunu öğrenebilirsiniz.

* Hosts dosyanızı eski haline almak için KURULUM klasörü içindeki “hostsfix.bat”

dosyasını çalıştırmalısınız.

İndirip kurduktan sonra problem yaşayanlar problemlerini buraya belirtirlerse sorunu çözüp gerekli dosyayı buraya eklerim. Bu arada kullanılan values 1906

Arkadaşlar, bu Crack'ı kurdum, oyunu açtım, dünden beri aralıksız oynuyorum. Hiç sorun çıkmadı.

Assassins.Creed.II.DVD5.CRACK.ONLY-GENTi

http://rapidshare.com/files/376676453/InstallAC2Crack.exe.html[/CODE]

Beyler emeği geçenlere çok teşekkürler. :clapping:

Oyunu yaklaşık bir buçuk haftadır oynuyordum taki bu sabah yeni güncelleme gelene kadar :D

Güncellemeyi yaptı ve oyuna girerken kullanıcı adının ve şifrenin yanlış olduğunu söyledi oyuna giremiyorum. :unsure:

Bir yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Öncelikle S.a Beyler Ne Yaparsam Yapıyım Olmuyor Çünkü Server.exe Çalışmıyor Bende Server.exe is not Found! Diyor Ne Yapıcam Nasıl Açıcam Server.exe yi Şimdi Tıklıyorum Server.exe ye

Please register to see this content.

Bu Çıkıyor Ne Yapıcam BilmiyorumxS

Öncelikle S.a Beyler Ne Yaparsam Yapıyım Olmuyor Çünkü Server.exe Çalışmıyor Bende Server.exe is not Found! Diyor Ne Yapıcam Nasıl Açıcam Server.exe yi Şimdi Tıklıyorum Server.exe ye

Bu Çıkıyor Ne Yapıcam BilmiyorumxS

1. sayfadaki iLk crackı kurup dene.

YARDIM LÜTFEN.LEONARDONUN EWİNDE BIÇAGI TAMİR ETTİKTEN SONRA OYNAMIYOR ADAM YERİNDEN Bİ TÜRLÜ DONUP KALDI ÖLE NAPİCAM ARKADASLAR ????

2 ye basıp dene

Alternatif bir Crack yöntemi.Ben kendime göre düzenledim. Dosya boyutu "45.4 MB" o yüzden indirmeyebilirsiniz.Yukarda verilen yöntemlerde işinizi çözmekte.Klasör klasör gezip uğraşmamak için basitleştirdim. İçine kurulum resimleri ve video'suda hazırlayıp ekledim. Yapmanız gereken sadece işletim sisteminize uygun olan dosyayı çalıştırmak. 1.01 güncellemesi dosya içinde mevcuttur ve kurulumu otomatik başlamaktadır.(O yüzden dosya boyutu biraz büyük oldu). Oyunu kurduktan sonra oynamak için herhangi bir internet bağlantısına ihtiyacınız yoktur.

http://rapidshare.com/files/376112071/AC2Crack.7z[/CODE]

İndirip kurduktan sonra problem yaşayanlar problemlerini buraya belirtirlerse sorunu çözüp gerekli dosyayı buraya eklerim. Bu arada kullanılan values 1906

Dostum öncelikle eline sağlık fakat oyunun ilerleyen bölümlerinde Leonardo dan gizli bıçaklarımızı tamir etmemizi isteyen bölümde,gizlibıçağı seç diyor seçince de herangibir ilerleme yaşanmıyor öylece donup kalıyor yardım edersen sevinirim.Bölümün adı Ace Up My Sleeve

Edit : Özür dilerim acele etmekten olsa gerek dikkatimden kaçmış üst mesajda 2 ye bas denmiş bastım düzeldi.Bu güzel çalışmanız için tekrardan ellerinize sağlık.

bi eve girdiğinde içerde kadınlar var onlardan birini yanında dolaşıyoz sonra eski yere gelıyoz ve oyun görev açılıyo orda beyaz yerlerden geçtiğimizde canı azalıyo ve ilerledikçe ölüyo. bunu geçmek için napmam lazım ?

bi eve girdiğinde içerde kadınlar var onlardan birini yanında dolaşıyoz sonra eski yere gelıyoz ve oyun görev açılıyo orda beyaz yerlerden geçtiğimizde canı azalıyo ve ilerledikçe ölüyo. bunu geçmek için napmam lazım ?

Beyaz yerlerden geçmemeniz lazım bi göreviniz varmış o alan içinden ayrılmamanız gerek. Ayrıca görevi bulamıyo veya göremiyosanız values.db nizi güncelleyiniz.

60eb471d.jpg

65af91e8.png

Dosyayı indirin.
Update kLasöründeki '' assassins_creed_2_1.01_us.exe ''yi çaLıştırın.

SKİDROW kLasörü içindeki '' ubiorbitapi_r2.dll '' dosyasını ''C:\Program Files\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\ '' içine kopyaLayınız.

<div align="CENTER">İşLemLeri yapmadan eski save dosyanızın yedeğini aLıp , CrackLedikten sonra ''C:\Program Files\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\storage\SKIDROW\4 '' kLasörü içine atıp oynayabiLirsiniz.

Oyunda biraz gez dolaş sıkıntı çıkmıyor. Ben de kaç kez takıldım bazı yerlerde gerekiyorsa aç kapa yapıp sorun çözülüyor.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...