Jump to content

Masaüstü çalışması

egemynet
 Share

Recommended Posts

Sıkı bir çalışma ile hazırlağım bu çalışmayı cafe programı yüzünden cafemde kullanamamıştım.

Yorumları beklerim. Ayrıca çalışmada desteğini esirgemeyen spydevil'e teşekkür ederim.

masaustuj.jpg

Geliştiren olur ve paylaşırsa sevinirim

http://rapidshare.com/files/372380503/masaustu.apz[/CODE]

Ortada görulen reklam Flash'ını hazırlamak için

[CODE]http://rapidshare.com/files/375347488/swftext.rar[/CODE]

Windowsun kısayol tuşlarını açıp kapatmak için (Not : Programı çalıştırdıktan sonra bilgisayarınızı resetlemeniz gerekir.)

[CODE]http://egemynet.com/Winkey.rar[/CODE]

Edited by egemynet

• Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

döktürmüşün abi helal olsun :clapping:

en yakın zamanda apz içeriğine bakacam şuanlık biliyorsun projeler vs :rolleyes2:

Sensiz olmazdı cok teşekkürler.

hocam apz uzantılı da , biz bunu nasıl uygulayacağız ?

Autoplay media studyo'nun bilgisayarında kurulu olması gerekiyor. Yoksa forumda arat var

Autoplay media studyo'nun bilgisayarında kurulu olması gerekiyor. Yoksa forumda arat var

hocam kurdum programı..indirdim dosyayı..ama açamadı..

Birlikte aç diyorum , açamıyor program..

açmaya çalıştığım program :

AutoPlay Media Studio 6.0 Trial

acaba nerede yanlışlık yapıyorum , bilgilendirir misiniz ?

ee peki bu nasıl uygulanabilir ki maasüstüne , bu sadece autoplay dosyası değil mi ?

windows 7 ye uygulayabilirsem , geliştirebilirsem geliştiririm :)

Windows 7 de de çalışıyor, çözünürlük ayarı yapılırsa gayet güzel olur. Evire çevire birşeyler deneyeceğim. Süper olmuş sağolun :)

hocam kurdum programı..indirdim dosyayı..ama açamadı..

Birlikte aç diyorum , açamıyor program..

açmaya çalıştığım program :

AutoPlay Media Studio 6.0 Trial

acaba nerede yanlışlık yapıyorum , bilgilendirir misiniz ?

Bunu kullan sorun yaşamazsın ve önemli bir not bu programı kesinlikle türkçe kullanmayın...

http://rapidshare.com/files/372575411/IndigoRose.AutoPlay.Media.Studio.7.5.1006_UIT_by_AkozdemiR_M.exe

Başlat\Programlar\Başlangıç klasörü içine bu programın kısayolu atılırsa çalışır.

Ben programı acılısta calıstırabılıyorum ancak müşteri masadan kalktıktan sonra cafe programı (Akınsoft) masayı kapatırken aynı zamanda çalışan tüm uygulamalarıda kapattığı için dolayısı ile bu programda kapatılıyor. Bundan dolayı kullanamıyorum. Diğer cafe programlarında bu tür problem yaşamayacak arkadaşlar cafede de kullanabilir. Örnek handy cafe de musteri masası açarken istediğin programıda aynı anda çalıştırabılıyorsun.

Edited by egemynet

Hatırladığım kadarıyla cafeplusta onun ayarı vardı. Hesabı kapatırken bilgisayarı kapat, yeniden başlat, uygulamaları kapat gibi ayarları olması lazımdı. Bakmak lazım.

6255x2fya0.JPG

şimdi buradaki işaretlediğim alan boş olursa programda kapanmıyor. Ancak müşterilerin bazıları süreli oturduğu için makina otomatik kapanınca web sayfaları açık kalmış oluyor yani dolayısı ile adam facebook taykem makına kapanırsa diğer müşteri oturdugunda bir önceki kişinin face i önüne açık gelecek (sakat :D) ben bundan dolayı kullanamıyorum. :(

Edited by egemynet

şimdi buradaki işaretlediğim alan boş olursa programda kapanmıyor. Ancak müşterilerin bazıları süreli oturduğu için makina otomatik kapanınca web sayfaları açık kalmış oluyor yani dolayısı ile adam facebook taykem makına kapanırsa diğer müşteri oturdugunda bir önceki kişinin face i önüne açık gelecek (sakat :D) ben bundan dolayı kullanamıyorum. :(

ee hocam sen bunu kullanamıyorsun ki , neden geliştirmemizi istiyorsun :S

hocam simgeleri falan at bana , desktopX teması yapayım bunun benzeri..Xp de sorunsuz çalışır , windows 7 de çalışır ama başlarken siyah ekran da başlıyor ve görünüşünü azıcıkta olsa kötü gösteriyor..

Masaüstünde ki Egemynet i ise sen yapmayı biliyorsun zaten

+

İstediğin bir tema varsa da söle onun da icabına bakarım , windows 7 de ama..

Edited by ahmet_2626

Sen bendeki problemi anlamadın sanırım desktopX de olsa cafe programı kapatacak gene kullanamıyacağım. Ayrıca bunu geliştiren olursa başka arkadaşlar da faydalanır. Amaç bu yani anlayacağın ben yine kullanamayacağım ve teklifine teşekkür ederim istediğin simgelerde zaten apz nin içerisinde mevcut. Saygılar.

hocam sanırım senin yanlışın var..Ben internet cafe de , o senin programla desktopX in bir arada çalıştığını gördüm :s

Sağ da görevliyi çağır gibi birşeyler falan vardı hatta , kesin hatırlıyorum yani..

DesktopX i kapattığımda , geri açılıyordu..Egemynet yazan yerde de , son eklenen filmler falan vardı..O zaten kapanmıyor..

Bir de o gördüğüm net cafede , ana bilgisayara bağlı olduğundan giden müşterinin bilgisayarı kapatılıyor, sonrada tekrar açılıyordu..Gelen müşteri ile giden müşterinin hiçbir alakası olmuyor yani..

Edited by ahmet_2626

CaVeLL arkadaşımız hareketli buttonların nasıl yapılacağını BURADA anlatmıştı.

Ben bu butonları önce photoshop ta hazıladım ve AMS nin içerisindeki butan maker ile butona dönüştürdün CaVeLL in anlatımı ile yapabilirsiniz tekrar anlatıma sanırım gerek yok