Jump to content

Masaüstü çalışması

egemynet
 Share

Recommended Posts

konu biraz eski ama oyunlarda takıldım yardımcı olan olursa

nmDurum = nmDurum + 1;
if nmDurum == 2 then
result = File.Run( _ProgramFilesFolder.. "\\Delta Force Black Hawk Down\\dfbhd.exe", "", "", SW_SHOWNORMAL, false);
end

bu sekilde çalışmıyor oyunları çalıştırmanın yolu varmı

• Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kamala' date='06 January 2012 - 18:37 ' timestamp='1325867858' post='1136497']
konu biraz eski ama oyunlarda takıldım yardımcı olan olursa

nmDurum = nmDurum + 1;
if nmDurum == 2 then
result = File.Run( _ProgramFilesFolder.. "\\Delta Force Black Hawk Down\\dfbhd.exe", "", "", SW_SHOWNORMAL, false);
end

bu sekilde çalışmıyor oyunları çalıştırmanın yolu varmı
[/quote]

dostum butonun özelliklerini aç Quick Action sekmesini seç Action to run yazan yerin altına tıkla view website ye tıkla buraya oyunun nerde kuruluysa oranın yolunu yaz mesala C:\Program Files (x86)\Call of Duty- Modern Warfare 3\iw5sp.exe yaz tamam a tıkla bu kadar

[quote]dostum butonun özelliklerini aç Quick Action sekmesini seç Action to run yazan yerin altına tıkla view website ye tıkla buraya oyunun nerde kuruluysa oranın yolunu yaz mesala C:\Program Files (x86)\Call of Duty- Modern Warfare 3\iw5sp.exe yaz tamam a tıkla bu kadar
[/quote]
bunu denedim olmadı oyunun exe sini doc içine atıyor hata veriyor (edit: bu sistem oldu ama her oyunda olmuyor bazı oyunlarda exe hatası veriyor)

[quote]Rın file ile konumunı yaz çalıştırır.Birde if == den sonraki veriyi tırnak içinde yazarsan daha doğru olur
[/quote]

bunu nasıl yapabilirim acaba

Edited by kamala

Programı biraz geliştirdim resim aşağıda.
aynı katagori olduğu için yeni konu açmak istemiyorum
konuyu açan arkadaşımızın izni olursa burada paylaşırım isteyen olursa kullanır.

- Çözünrlüğe göre tam ekran olarak açılma özelliği ekledim. monitör çözünürlüğü neyse kendini ona göre ayarlıyor
[img]http://d1201.hizliresim.com/t/b/1qj9r.png[/img]

bazı oyunları açamıyorum bunun için bi kod varmı acaba oyun sayfası için

Quick Action dan Action to run yapıyorum olmuyor websitesinden dosya yolunu gösterincede olmuyor yani bazıları açılıyor çoğunluğu açmıyor

• 1 ay sonra...

Benimde İnternet cafem var bay bi çalıştım bunun üzerinde ama 2 yerde takıldım ve mümkün degil bunu cafede kullanmak :((

double click olayını çözemedim ikonlara tıklayınca her tıklama başına bir program açıyor.

handycafe kullanıyorum logout olunca uygulamaaları sonlandırıyor. ve cafe yönetim sisteminden login olunca uygulamayı çalıştırsın diyorum ama oda 10 saniyeligine pc yi kastırıyor. makinelerim iyi olmasına ragmen yapıyor bunu ben çözüm yolu bulamadım belki çözen arkadaşlar vardır.

cafe yönetim sisteminin prejemi kapatmasını engelliyebilirmiyim?

egemynetten tek ricamdır biraz yardımcı olursa sevinirim :))

[quote name='Kral__' date='03 March 2012 - 14:59 ' timestamp='1330786786' post='1164456']
double clickiği çözdükya <_<
[/quote]

evet test ettim bende normal çift tık çalışıyor. ama makinelerde bi kaç saat çalıştıktan sonra sapıtıyo eski haline dönüyor :rolleyes: ama bunu bile sıkıntı etmiyorum hemen reset atıyorum boşta olan malinelere eski haline düzeliyor. ama kapatamama sorunu çözemedim :((

• 3 ay sonra...

merhaba arkadaşlar projelerin bir çoğunu denememe rağmen adam gibi bir şeyler çıkaramadım ben bunu kendi internet cafeme uygulamayı düşünüyorum sistemlerimde şuanda win xp yüklü 2 3gün sonra win 7 ye geçeceğim bana bunun nasıl yapıldığı hakkında detaylı bir bilgi verebilecek arkadaş arıyorum yardımcı olursanız çok teşekkür ederim elimden geldiğince yaptım ama pek içime sinmedi ve pclere nasıl uygulayacağım hakkında pek bir bilgim yok şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.
Yardımcı olacak arkadaşım izmirden olursa güzel bir akşam yemeği sözü veriyorum :D

Edited by deejay.yakamoz

• 3 hafta sonra ...

şimdi guzel calısma ve ben bunu dedııgn gıbı ındırdım programınıda kurudm kendı cafeme gore ayarladım duzenledım sadece tek sorun ben bunu makınaların masa ustu nasıl yapıcam herseyını degısdırıdm sadece tek masa ustu yapması kaldı bakdım tum formatlarda hıc bırsekılde web oalrak bıle dahıl gosterdemedım nasıl yapıcagız onuda acıklarsanız sevınırım

• 1 ay sonra...

Yanılmıyorsam reg kayıdı ams projesine eklenebiliyor program ilk açılışta o regedit kayıt ediyor pc'ye
Örnek ;

[CODE]
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run]
"WCafe"="C:\\Winsql\\Wextron\\WCafe.exe"
[/CODE]

• 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...
  • 3 ay sonra...