Jump to content

Işletim Sistemi Kuramama Sorunu

Recommended Posts

değiştiğin kablo satamı ide mi ayrıca kabloyu değişten kastım yerlerini değiş değil yeni kablo tak eğer dvdrw sata ise emanet bir ide dvdrw al kurulumu yaptıktan sonra tekrar satanı takabilirsin

• Replies 54
  • Created
  • Last Reply
Bak arkadaşımKırmızı hdd ledi sürekli yanıyorsa hdd den olma ihtimali çok yüksek bu gün yine aynı sorunla karşılaştım hdd de bad sector vardı yalnız bu 5 dak. sonra en azında cd okumaya geliyordu hdd regenarator 1.71 programı ile scan and repair seçeneğini seçip 6 saatte hdd nin badli bölümlerini kapattırdım şu anda windows kuruyor 10 dk. kaldı eğer yapabilirsen başka bir makinaya slave olarak tak eğer açarsa windows altından biçimlendir.Ve hdd regenarator 1.71 ile onar harddiskini.

BUNU OKU BUNU OKU BUNU OKU BUNU OKU BUNU OKU BUNU OKU BUNU OKU

Arkadaşım benimde başıma aynı olay geldi. Kardeşmin laptop' undaki vista çöktü.

Elimdeki XP sürümlerinin hiç birini kuramadığım gibi Vista sürümlerininde hiç birini kuramadım.

Win 7 önce bunu kuracaksın kurarken hata denetimi yapacak ve bu saatler sürecek bitene kadar dokunma.

Win 7 'yi kurduktan sonra hatalar giderilmiş olacak.

Daha sonra ister Win 7'yi kaldırıp istediğin işletim sistemini kurarsın yada istersen Win 7'yi kullanırsın.

BUNU OKU BUNU OKU BUNU OKU BUNU OKU BUNU OKU BUNU OKU BUNU OKU

Arkadaşım dediğini yaptım win. 7 dvd si ile format atmayı denedim ve 3 saat sonunda kurulum ekranına geldim biliyorsunuz win. 7 kurarken ileri var ona tıkladım böyle bi hdd algılanmadı diye hata aldım sil,biçimlendir seçeneklerinden hiç birinini kulllanamıyorum bölü m oluştur diyincede donuyor

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...