Jump to content

Harici Dvd Rw Sorunu

odaben

Recommended Posts

everest marka harici dvd rw almıştım eleman laptopa takalım dedi taktı yalnız açılmıyor deliğine ataş itiyorum ses geliyor sanki bişi tutuyor bir türlü gelmiyor çıkmıyor bunu nasıl düzeltebilirim teknik serviste memlekette kaldı kendim nasıl yapabilirim ?

ne diyosun birader sen? bu sitede bu şekil yorumu sende görüyorum ben hayr olsun sıkıntın varsa pm den gel burada bişi sorduk dvd rw açılmıyor diye artistlik yapıyosun .bilmiyorsan yorumda yapma.

ne diyosun birader sen? bu sitede bu şekil yorumu sende görüyorum ben hayr olsun sıkıntın varsa pm den gel burada bişi sorduk dvd rw açılmıyor diye artistlik yapıyosun .bilmiyorsan yorumda yapma.

Bilmiyorsan yorum yapma diyorsunda,beklede gör bakalım bundan daha farklı yada işini görecek yorum gelecekmi.Sen bu forumu ne zamandır kullanıyorsun bilmemde bu forumuda kurallarınıda senden çok daha iyi biliyorum.Bizi anlamsız konularla yorma...

ya sabır .... bak yoruma çay demle ya sabır ya altında bir vida var sök kabloları var şu şu şekil onları tak yada kapağını sök tam oturmamıştır (bi saat japon sürdü çocuk kendi kapağı oturmadı diye) böyle bişi diceksin ben yarın zıplıcam bi tornavida ile yapcam olay bu bidaha yorum yapma sen bence...

• 2 hafta sonra ...

teknik servis japonu boca etmişti içine, ne varsa yapışmış ondan çıkmıyormuş gözün kenarına kadar gitmiş eleman atılır bu bi işe yaramaz dedi eritmiş kapağın takılan kısımlarınıda şimdi aradım yenisini verelim diyorlardı o teknik serviste çalışan çocuktan parasını alırlarmı şahsen onu almalarını istemiyorum öğrenci çocuk bi yandanda işimizi göremiyoruz 110 tl verdik ama...

ben başka bir sorun zannediyordum oturtamadılar yada kablo vb.. japonmuş tşkler herkese.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...