Jump to content

En son gittiğiniz sinema filmi?

emily

Recommended Posts

En son gittiğim film "Eve giden yol" ..

Ama kesinlikle tavsiye etmiyorum. Yorum falan okumadan gitmiştik, berbattı. Resmen Aleviliği propaganda etmişler..

1. si Türk askerinin öyle bir komutanı ve tarihte öyle bir askerleri yoktur...

2. si Arapları o yılda öyle kötüleyen bir olay olmamıştır olamaz.

3. sü din hiç bir zaman Hz. Ali ile sınırlandırılmamıştır, sınırlandırılmayacaktır..

Benim filmden anladığım bu kadar..,

Ama savaş sahnesinde adamın havaya uçurlması da güzel çekilmiş...

Yine yeniliyorum KESİNLİKLE İZLEMEYİN!

En son gittiğim film; "Dondurmam Gaymak"

Gitmenizi tavsiye etmiyorum...İzlediğim Türk yapımı filmler arasında en kötü olanıydı.

Gerçi mettedenler de olmadı değil,ama sinema keyfini alamadım filmi seyrederken,çok amatörceydi...Bir de şişman bir kadın var,gıcık kaptım ona...Neyse...

Saygılarımla...

Ben sinemaya gitmeyeli uzun zaman oldu ya. :D en son hangine gittiğimi bile unuttum ki ;) cdler sağolsun alıp alıp izliyorum işte. izlemeyenler için söylüyorum "Hacivat ve Karagöz neden öldürüldü?"yü izlemeyen gözüme gözükmesin :D

Sinemaya gitmedim ama geçen gün kısık ateşte 15 dk seyrettim baya farklı geldi. Seyre değer bir film.

Bu ripler adamı sinemadan ediyor :D eve sinema sistemi bile kurdurttular bi projeksiyonumuz eksik hoş onuda 70 ekranla bir nebze hallediyoruz ;):D

Sınav Filmine Hıc Kımse Gıtmemıs Sanırım Ama Tavsıye Ederım Mukemmel Bir Film En SOn Ramazan Bayramında Ona Gitmiştim ... Ve Hayran Kaldı Bazı Yerleri Ozellikle Van Damme'nin Sahneleri Muhtesemdi Bazı Yerleri İse AgLatacak Tiptendi Aglayasım Geldi Sinemada Ama Gitmesinizi Veya İzlemenizi Tavsiye Ederim Cok Muhtesem Bir FiLm ....

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...