Jump to content

Hp Pavilion Dv6 1320et Notebook Açılmıyor Lütfen Y

assassin59

Recommended Posts

Arkadaşlar Hp Pavilion Dv6 1320et Serisi Bi Laptopum Var Virüs Bulaştı Ve Format Atmaya Kalktım Ancak Tam Disk Biçimlendirme Bölümüne Geldi Ve Makina Dondu Kapadım Ve Tekrar Açmak İçin Düğmeye Bastım Ancak Makina Açılmıyor Tüm Işıklar Yanıyo Ancak { Bip ) Die Bi Ses Gelio Ve Makina Kendini Resetliyo.

NOT: EKRANA HİÇBİ GÖRÜNTÜ GELMİYOR EKRAN SİYAH.

Sorun Sizce Ne Olabilir.?

Pil i Çıkarıp Fiş i Çektim. Biraz Bekledim Tekrar Fişi Taktım Bu Sefer Sadece Işıklar Yanıp Kapanıyo Ve Bidaha Açılmıyo ( Ben Açma Düğmesine Basıp Öyle Açıyorum Ve Işıklar Yanıo Tekrar Kapanıyo )

Ve Tüm Işıklar Yandığında Güç Kablosunun Takılı Olduğu Yerdeki Işık Sönüyor Ve Led Işıkları Söndüğünde Tekrar Yanıyor

Lütfen Yardımcı Olun Modlar Konuyu Kapamak Yerine Doğru Alana Taşırmısınız Yada Nereye Açacağımı Söylermisiniz !!!

Lütfen Yardımcı Olun ..

ram 1 kontrol ettin mi ramlar1n1 sayet 2 tane ise birini c1kar tekiyle ac dene derim

Usta Saolda Bsy Sorcam Garantisi Iptal Olmasin? Onu Yaptigimda.

Usta Saolda Bsy Sorcam Garantisi Iptal Olmasin? Onu Yaptigimda.

garantinin o durumda iptal olacagı kesın elınde laptop un kurtarma dvd sı yokmu? onu bır dene benım pc nın modelıde dv7 kurtarma dvd sını olusturabıldım senın pc dede ole bısey olusturman gerekıyordu

ramdan yapıyor ram slotu garanti etiketinin altında değilse garanti dışı kalmaz etiket yırtılırsa garanti kapsamına girmez ama işi sağlama al garantiye ******ür.Yok ben halledecem dersen de iki vidası var aç rami çıkar camsil ile hafifçe pinleri ve yuvayı temizle yerine tak.Ramin düzgün oturduğunu 3-4 defa kontrol et yoksa işte o zaman garanti dışı kalır:)

Evet Arkadaşlar Bencede Garantiye Yollamak En İyisi Bilgi İçin Herkeze Teşşekürler. SaoLun.!!

Herkeze Ayrı Ayrı Teşşekür Ediyorum Saolun !

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...