Jump to content

Metalxp Sp3 2010 Full Driver + Güncel

mertbatu

Recommended Posts

• Replies 152
  • Created
  • Last Reply
Bende eve gidince tekrar denerim ama yükledikten sonra hepsini indirip denedim ve açmıştı.

Sanalda da sorunsuzdu.

Ben balki yanlıs yaptım bişeyleri.ilk 6 partı dun ındırmıdtım dıgerlerını de bu sabah cektim..neyse ındırıyorum tektrar netıceyı yazarım kolay gelsın..

ilk paylaştğımda 2 ve 14 de sorun vardı.Şimdiki linkler sorunsuz.

yeniden indirdim kardesim j downloader ile.kendisi otomatik partları birleştirdi fakat yine hata verdi sanalda okumadı.kendim yeniden elimdeki partları birleştirdim acaba jdownloader bozukmu birleştirdi diye yine olmadı.bu sefer birleşmiş olan rarlı isonun icine girdim, winrarla hepsini sec diyerek dizine cıkarttım o zaman oldu ve su an deniyorum sanalda..biraz tuhaf oldu ama oldu...emegine saglık yeniden

Çalışman güzel olmuş

Yeni xpler yapman dileğiyle

Yalnız sadece mediafireye upload etmişşin

Mediafire genelde uploaddan sonra indirildiğinde crc hatası veriyor

Ben yeni bir adres vereyim eğer istersen bundan sonra buraya upload edersin

Üstelik içerisinde mediafire de var

Please register to see this content.

12 siteye birden upload ediyor eğer üye olursan 22 siteye upload ediyor

yeniden indirdim kardesim j downloader ile.kendisi otomatik partları birleştirdi fakat yine hata verdi sanalda okumadı.kendim yeniden elimdeki partları birleştirdim acaba jdownloader bozukmu birleştirdi diye yine olmadı.bu sefer birleşmiş olan rarlı isonun icine girdim, winrarla hepsini sec diyerek dizine cıkarttım o zaman oldu ve su an deniyorum sanalda..biraz tuhaf oldu ama oldu...emegine saglık yeniden

Yinemi aynı partlarda hata vedi <_<

Diğerlerine upload yapabilirsem hotfile ve rapid e yüklemeyi düşünüyorum.

kardes eline saglık ama xp orijinal teması nereye kaybolmus capsta gorunmuyor sanırım? klask tema gozukuyor ama windows xp teması yok, mediafire attıgın için tşkler süper hızlı bir sitedir indirmede, sanırım sen multiple upload yapıyosun? sadece mediafire a atmayı ne istersen yada bilmiyorum nasıl yapıyorsun bir de xp stabilite yaptım diyorsun onlarıda yazmamıssın driversiz xp yapma bence, yinede sen bilirsin yada yaparsanda fazla ayar çekme guncel sade gerekli bi kaç pro ve xp nin olmazsa olmazları ( .net dx vs. ) at, ok kolay gelsin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...