Jump to content

Metalxp Sp3 2010 Full Driver + Güncel

mertbatu

Recommended Posts

• Replies 152
  • Created
  • Last Reply
clapping.gif Çok güzel olmuşta keşke cd sürümü olsaydı bu arada driver yükleme ekrnını nasıl özeleştiriyoz hep mavi ekranda 7\8 gibi şeyler yazıyor?

Valla ne yalan söyleyeyim hepsi forumda var.Ara kurcala kesin bulursun.

Konu güncel :)

Kimsenin sorunu yok mu ?.

Yada indirip kurmuyormusunuz bilgisayarınıza :)

Dostum eline sağlık.. Bir sorum olacak :

acer aspire 5100 dizüstü bilgisayarım var, ati mobilty radeon x1300 ekran kartını ne yaptıysam güncelleyemiyorum.. acerın sitesi driver özürlü zaten.. artık format atmak ve ati güncelleştirmesinden sıkılıdığım için affına sığınarak soruyorum "metal xpsp3" atiyle barışık mı?

Ati güncel sürüm mü?

Dostum eline sağlık.. Bir sorum olacak :

acer aspire 5100 dizüstü bilgisayarım var, ati mobilty radeon x1300 ekran kartını ne yaptıysam güncelleyemiyorum.. acerın sitesi driver özürlü zaten.. artık format atmak ve ati güncelleştirmesinden sıkılıdığım için affına sığınarak soruyorum "metal xpsp3" atiyle barışık mı?

Ati güncel sürüm mü?

Bütün driverler konuyu sunduğum güne kadarki son sürümleridir :)

Yeniden başlatırken bir tuşa basın açılış mesajını ben otomatik evet demesine ayarlamıştım.

İlk kurulumdan sonra yeniden başlatınca siz dvd yi sürücüden çıkarın.Sonra boot ekranı gelince tekrar takarsınız yada f12 gibi boot seçeneklerinden ilk başlatılacak cihazı (dvd-rom,hdd gibi) seçin.

Kuranlardan görüşleri alayım :)

Kuranlardan görüşleri alayım :)

ne kadar sıkıcısın mertbatu, son sayfada 8 tane mesajın var, okurken sıkıldım bıktım intihar edesim geldi :wacko: sorunu ve sorusu olan zaten yazar, bizimkiler yazmaya ve teşekkür etmeye ÜŞENİYOR malum fareye tıklamak insanı felce kadar ******ürüyormuş :D

ne kadar sıkıcısın mertbatu, son sayfada 8 tane mesajın var, okurken sıkıldım bıktım intihar edesim geldi :wacko: sorunu ve sorusu olan zaten yazar, bizimkiler yazmaya ve teşekkür etmeye ÜŞENİYOR malum fareye tıklamak insanı felce kadar ******ürüyormuş :D

Senin intihar etmene gerek yok, kedi uçuruma doğru koşuyor.

mediafire :)

ARKADAŞIM EMEKLERİN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM ÖNCELİKLE...BEN BÜTÜN LİNKLERİ (mediafire) sorunsuzca indirdim..ama bunu bir türlü cd ye aktaramadım...boyutu çok çünkü....bunu nasıl bir format cd yapabilirim arkadaşım .????????

ARKADAŞIM EMEKLERİN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM ÖNCELİKLE...BEN BÜTÜN LİNKLERİ (mediafire) sorunsuzca indirdim..ama bunu bir türlü cd ye aktaramadım...boyutu çok çünkü....bunu nasıl bir format cd yapabilirim arkadaşım .????????

açılan linkte 2 adet farklı secenek var birisi DVD birisi CD

zaten cd boyutunda olan sizin işinizi görür.

Boyutu nedeni ile cd ye yazılamaz :).

Üzgünüm.Full driver olduğu için cd ye sığmıyor.

mediafire :)

ARKADAŞIM ÖNCELİKLE ÇOK TEŞEKKÜRLER HARİKA TAM İSTEDİĞİM XP...SENDEN RİCAM BUNUN CD DOSYASINIDA YAP ARKADAŞIM...VEYA BUNUN DVD DEĞİL DE CD Sİ VARSA NASIL NERDEN BULABİLİRİM.??

ARKADAŞIM ÖNCELİKLE ÇOK TEŞEKKÜRLER HARİKA TAM İSTEDİĞİM XP...SENDEN RİCAM BUNUN CD DOSYASINIDA YAP ARKADAŞIM...VEYA BUNUN DVD DEĞİL DE CD Sİ VARSA NASIL NERDEN BULABİLİRİM.??

Bunun CD sürümü çıkmayacaktır.

hocam eline sağlık indirmeye başladım.

Yalnız bi ricam olcak wallpaper ları ayrı bi yere upload edebilirmisin?

Evde değilim eve gidince wallpaperları koyarım buraya.

• 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...