Jump to content

Key Girişinin Otomatik Olması ?

Recommended Posts

Merhabalar,

Xp cdsi ile format atıyorum diyelimki cd key bölümü gelmesin yani orası daha önceden girmiş olduğum bir key ile otomatik devam etsin. Diğer adımlarda hiçbir oynama olmayacak standart devam edecek. Yani tabiri caizse kısmen katılımsız bir xp cdsi nasıl yapabilirim.

Dediğim gibi sadece cd key girme bölümü bana bir şey sormadan geçmeli. Hatta keyler direk girilmiş olarak da gelebilir, ben "ileri" tuşuna basarım :rolleyes2: Bunu yapmanın en basit ve kolay yolu nedir arkadaşlar ?

_AyhaN_'nin dediği gibi sistemi nlite a göster ilk gelen ekranda sadece katılımsızı seç ve gelen ekrana kullanmak istediğin seri numarasını gir ve ileriyi tıklat. nlite sana seri numarası girilmiş bir xp yapacaktır istersen bunu önceki sistemle değiştir istersen nlite ile iso oluştur direk kullan.

Veya I386 klasörü içerisindeki Winnt.sif dosyasını not defteriyle açıp

dediğin doğru ama bu winnt.sif dosyası orijinal yani el değmemiş sistemlerde olmuyor

winnt.sif dosyası zaten katılımsız dosyası bu dosyayı ya elinle yapacaksın yada nlite yapacak

dediğin doğru ama bu winnt.sif dosyası orijinal yani el değmemiş sistemlerde olmuyor

winnt.sif dosyası zaten katılımsız dosyası bu dosyayı ya elinle yapacaksın yada nlite yapacak

Tabii dediğin doğru.Fakat sitede blackman12'nin anlatımları falan var ordan alınabilir, yahut yapılmış bir sistemden istenilen sisteme uyarlanabilir.Tabii bence bu kadar kasmaya gerek yok çünkü bazıları gibi nLite kullanmama takıntım yok :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...