Jump to content

Insan Yeniden Aşık Olabilirmi?

alligatör2004

Recommended Posts

Olur ama ilk gözağrısı olmaz olamaz. İnsan ilkinde saf olur, herşeyiyle kanar, dünya sevdiğiyle anlamlıdır, hata yapsada sevdiği affedebilir yüreği kocamaaannndır, mecnundur biraz, hatta şairdir, duygu insanıdır.

Artık yemiştir darbeyi bi şekilde 2. aşk rüzgarı başlar. Tecrübelidir, öyle hemen inanmaz bile sözlerine sevdiğinin, ne kadar seviliyorsa o kadar sever, hataları affetmez ''bi daha olmasın'' der, eyvallahı yoktur yanii, akıllıdır düşünür taşınır sonra karar verir, eh şiir de yerini türküye bırakır habire şarkı türkü dinler. Anlayacağınız 2. bahar gelsede ilk bahar kadar lezzetli olmaz. Belkide ondandır ilk gözağrısı unutulmaz.

aşka hiç inanmadım adına sevgi dedim ben seversin ilk kezdir çok tatlıdır arkadaşın dediği gibi yüreğin kocamandır dünya toz pembedir o gider acısı geç silinir sonraki gelir onuda seversin oda giderse sonraki yine gelir ilk giden kadar acıtmaz ama gelende ilk ikisi kadar tatlı gelmez zaten oda giderse yeniside onuda sevebilirsin ama her giden bişey ******ürür ve bu gidenler 3-5 olursa ne gelene güvenin inancın kalır nede gelecek olanlara, sen aşk dersin ben sevgi yine seversin yine seversin seversin ama dediğim gibi gidenler 3-5 olduktan sonra artık sevmekten çok sevilmeyi istersin seni seveni sevmeye çalışırsın gidenler giderken çok şey almadıysa canını çok yakmadıysa geleni o kadar kadar kısa sürede seversin ama yok canın çok yandıysa seni sevenide sevmeye korkarsın kısır döngü gibi işin özeti kadınlar erkeksiz, erkeklerse kadınsız olamaz yine seversin düşünme canın sıkıldığında mevsim kışsa sıcak, yazsa gir bi soğuk duş al kafana takma düzelir düzenin, hayatın düzeni bu :)

ben ilk göz ağrısı saplantısına katılmıyorum...

hayatımda 3 kız oldu ve hepsindede hangisi ile birlikte olursam en çok onu sevdiğimi ve en çok ona aşık oldugumu düşündüm... :S

bu site iyice yoldan cıkmaya başladı :p giderek yumuşuyor :D bahardan mıdır nedir?

ben ilk göz ağrısı saplantısına katılmıyorum...

hayatımda 3 kız oldu ve hepsindede hangisi ile birlikte olursam en çok onu sevdiğimi ve en çok ona aşık oldugumu düşündüm... :S

bi kızı 1000 kişi ister 1 kişi alır.sende ozamn 3 ü ile evlen yada kabul etseler o 3 kız kabul edermi

bence ilk ine baglı severek ayrılmışsa sonrakileri sevme ihtimali vardır yoksa ilk ve son aşkı olarak kalir

İnsan eğer bir kez sevip kendisine çıkarması gereken dersi çıkarabilmiş ve aşka dair tecrübe edinebilmişse,buna bağlı olarak ilk mutluluk denemesinde yaşamış olduğu olumsuzlukları bir kenara bırakmayı başarabilmişse bu durum ikinci ve hatta bir ömür sürecek bir mutluluğun kapısını ardına kadar açacaktır;düşüncesindeyim... :)

Sevgili Cemal Nur Sargut der ki:İnsanın insana duyduğu aşk avcının gökyüzünde uçan kuşun,yerdeki gölgesini vurmaya çalışması gibidir.Yani yaradılmışa sandığımız aşk aslında Yaradanadır..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...