Jump to content

En Hızlısı Google Chrome.

m17

Recommended Posts

chrome-logo-300x291.jpg
Chrome'un yeni yayınlanan beta sürümü yapılan testlerde tüm rakiplerini geride bıraktı. Google Chrome kullanıcılarını hız konusunda memnun etmeye devam ediyor.
Google geçtiğimiz gün Chrome web tarayıcısının yeni beta sürümünü kullanıma sundu.
Yeni sürümün en iddialı olduğu konu ise hız. Yapılan testler yeni Chrome betanın rakiplerinden daha hızlı olduğunu ortaya koydu.

chrome_sunspider%20copy1273129593.jpg

V8 JavaScript motoru sayesinde hızı büyük ölçüde artan Chrome, Sun Spider adlı test yazılımında Opera 10.53, Safari 4.0.2 ve Firefox 3.7'nin pre-alfa sürümlerinden biri karşısında birinci oldu.

Kaynak:
http://shiftdelete.net/en-hizlisi-google-chrome-20392.html[/CODE]

Google Chrome* hala denemedinizmi?

[CODE]http://www.google.com/chrome/index.html?hl=tr&brand=CHMB&utm_campaign=tr&utm_source=tr-ha-emea-tr-sk&utm_medium=ha[/CODE]

bu sene chrome kullanmaya basladim ve firefox'un ne kadar hantallasmis oldugunu farkettim,eklentileri de giderek zenginlesiyor

yine de kotali internet kullanicilari icin opera turbo en iyi tercih ve opera da firefoxtan daha hizli

Diğer konularda bazı arkadaşlar firefox'un daha hızlı oldugunu iddaa ediyorlar.Karalamak için mi bilmiyorum.Ya hiç chrome kullanmamışlar ya da 2sinin arasındaki farkı algılayamamışlar.Mozillayı ilk kurduğunda chrome ile aynı hızda fakat üstünden 2-3 gün geçti mi hantallaşıyor.Bence Chrome en iyisi !

anlamadım gitti bi bende yavaş galiba ölü gibi çalışıyor bide sürekli en güncelini kullanıyorum hiç eklentide kullanmıyorum belki yavaşlar die ama zaten yavaş.sizin dediğiniz firefox daha hızlı çalışıyor bende ....garip

Firefox Kullandım Çok Yavaş Opera Daha Hızlı Ama ..Opera 10.53 Kullannıyordum Bu aralar hata vermeye BAşladı Rapor Gönder Fln Sürekli Cıkıyo Ekrana .. Sildım Google Chrome Kurdum . Valla Memnunum Cok Güzel Hızıda YErınde ..

Tavsiye ederim..

Firefox kullanıyorum fakat chrome'u şuan sırf daha hızlı dedikleri için kurucam eğer öyleyse chrome kullanırım :)

Kurdum şimdilik normal geliyor zamanla görücez :)

Chrome ile anlaşamıyoruz. İstediklerimi veremeyen bir tarayıcı. Ben ona Opera Ailesinde alışdığım yüzlerce eklenti,bileşenlerden bir kaçını istiyorum diyorum oda yapılıyor. Geliştiriciler çalışıyor diyor. Yani sözün kısası güvenilirdir chrome ama Diğer tarayıcılar gibi eklenti açısından zenginleşmesi lazım. Ben şuanki Chrome arşivini az buluyorum.

chrome nin daha çok eksiği var bana göre firefox daha kullanışlı benim için şu an arkadaşında dediği gibi

güncellesinler biraz daha sonra kullanırım kurulu gerçi çok nadir kullanıyorum..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...