Jump to content

Konu Kapandı

TuTaMixx

Recommended Posts

planet arkadaşın verdiği kkiller proğramını kurdum full yaptım ama nasıl taratıcam anlamadım

Altta SCAN tuşuna tıkla..Sorunu bulursa DISALLOW tuşu ilede keyloggeri devre dışı bırak..

Tabiki pc de Keylogger varsa..

birşey daha sorcam ben ctrl+shift+esc kombinasyonundan açılan görev yöneticisindeki işlemleri kastediyorum siz bu görev yöneticisini nerden açtınız yada ben çok cahel bir insan mıyım 7. sınıf öğrencii olarak

sağolun planet scan tuşuna basıyorum birşey bulmuyor teşekkür ederrim

tutamixx sana diyeceğim şu k killer proğramını dene olmazsa ben bilmiyorum ben cahel bir adamın buradaki cahel olmayan insanlar bana cahelliği yenmenin yollarını gösteriyorlar herkese teşekkür ediyorum sizler züpper insanlarsınız

cevap veren yok mu yardım edin lütfen ya ne olursunuz

Daha ne yardımcı olsun yapman gerekeni yazmış işte adam

Kaspersky rescue cd veya GDATA Emergency System Live cd..ikiside aynı işi görür..Ve tertemiz olur pc..

-----------------------------------------

RAT (Remote Administrator Tool)..Trojen silme..Manuel olarak

Port Numarası: 1095, 1097, 1098, 1099

Aşağıdaki link umarım yardımcı olur..

http://antivirusx.blogcu.com/trojen-silme/1046037[/CODE]

o arkadaşın sorunu çözüldü ya benim ki :)

Linkten indirin iso dosyasını,cd ye yakın..

şayet ayarlı değil ise bilgisayarı CD den başlayacak şekilde ayarlayın,

proğram açılınca kesinlikle ubdatesini yapın,

Scan ayarlarından "on threat detection" e tıklayıp "Do not Prompt" u seçin.

tüm sürücüleri işaretleyin kısmını, "Start Scan" butonuna tıklayınız.

Bulunan zararlılar otomatik olarak etkisiz hale getirilecektir.:)

http://devbuilds.kaspersky-labs.com/devbuilds/RescueDisk10/kav_rescue_10.iso[/CODE]

peki bunu kulandığımda lisans filan sorun oluyormu mesela 30 gün deneme sürümü gibi doluyormu süresi yosa süresizmi ?

Hayır lisans olayı olmaz..Süresizdir ve en son sürümdür..

yabirşey sorcam ben crohme çalıştırınca işlemlerde 2 tane crohme çıkıyor birini sonlandırınca diğeride kapanıyor ama ben açmadan 2 side açılmıyor şimdi ben de rat mı yedim yediysem yukarıda yazanları yapmam için detaylı bir anlatımyaparmısınız

o senin açdığın sekme sayısı kadar açılır korkma bişey yok sende birini kapatınca hepsi kapanır

firewallı antivirüs şart. ben norton internet security 2010(+trial resetter ) kullanıyorum hdd yi az yavaslatsa bile virüs ve saldırılara karşı çok etkili oluyor. bnim önerim bu, belki diğer antivirüsler de bundan iyi olabilir.

geçenlerde benim svchost.exe %98 lerde geziyordu pc 5-6 dakikada ancak kendini toparlıyordu

Norman security suite yazılımını kurdum tarama yaptım, ne bulduysa sil dedim.O günden beri norman benim için vazgeçilmez :good:

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=131098&hl=[/CODE]

Norman security suite yazılımını buradan indirebilirsin

Çalıştır'a msconfig yazıp açılışta çalışan programları kontrol edip, rat'ın dosyasının çalışmasını engelleyebilirsin açılışta. Daha sonra Spyware Doctor Antivirus kur. Tarat, silecektir.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...