Jump to content

Hangi Þehrin Erkekleri Daha Yahþi?!?

KelebeK

Recommended Posts

:(:( Niye böylesiniz ki anlamam :wacko:

coderman güzellik denilince sadece bir insanýn dýþ görünüþü mü gelir akla? bence güzellik bir bütündür iç güzelliði diye birþey de vardýr.. soruyu sorarken hangi þehrin kýzlarý daha güzel diye sormadým.. erkeklerin vereceði ilk cevap büyük ihtimal izmirr olurdu :wacko:

coderman güzellik denilince sadece bir insanýn dýþ görünüþü mü gelir akla? bence güzellik bir bütündür iç güzelliði diye birþey de vardýr.. soruyu sorarken hangi þehrin kýzlarý daha güzel diye sormadým.. erkeklerin vereceði ilk cevap büyük ihtimal izmirr olurdu :(

Caným benim iyi okumadýn sanýrým :wacko: Ýzmir'imin erkekleri de kýzlarý kadar ilgi çeker. :wacko:

coderman güzellik denilince sadece bir insanýn dýþ görünüþü mü gelir akla? bence güzellik bir bütündür iç güzelliði diye birþey de vardýr.. soruyu sorarken hangi þehrin kýzlarý daha güzel diye sormadým.. erkeklerin vereceði ilk cevap büyük ihtimal izmirr olurdu :(

05 numara elanur21 bende dýþ güzelliðinle ilgili biþey demedim. Þimdi konuyu uzatacam boþ yere sonrada bana kadýn düþmaný dedirteceksin. O yüzden biþey demiyorum sonra korktu biþey yazamadý demeyin :wacko: Ýþi genellemeye dökmek istemiyorum.

Ayrýca biraz mütevazi ol bende güzelim miþ peeeh :wacko::(

coderman 05 ne oluyr hayýrdýr? bu arada ben de açýklama yaptým bencilce bir cevap verdiðimi düþüneceðin için.. gerçi yine de bunu ifade etmiþ oldun... dikkat ederim..

T.C. sýnýrlarý içine dahil olan bütün þehirlerdeki erkekler güzeldir merak etme. Sen yeterki kendinden emin oL !

heyytt bee... Ýþte cevap buu!... :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...