Jump to content

Autoplay Media Studio 8 Personel Edition

KintaRo
 Share

Recommended Posts

Bugün SpY DeviL ile indigorose adminleri ile mailleşirken müthiş bir haber verdiler bize. AMS'nin birde ücretsiz versiyonu varmış. Ücretsiz ve tüm özellikleri çalışır durumda.

www.autoplay.org adresindeki formu doldurarak bu ürünü bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Formu doldurduktan sonra mailinize gelen linki tıklayın ve download linki ile seriali kullanarak programı kurun. Yalnız Personel Edition ile ücretsiz ve ticari olmayana yazılımlar yaparak dağıtabilirsiniz. Para amacı günde ve Ticari yazılımlar yapılmasına izin vermiyorlar. AMS'nin Türkiye'deki gelişimine büyük katkı sağlayacağına inanıyorum. Hayırlı olsun ;)

www.autoplay.org[/CODE]

özetleyecek olursak freeware için izin veriyorlar tüm özellikler açık ve herhangi bir kısıtlama olmadan ama bi gelir amacı varsa 295$ lık sürümü kullanmak gerekiyor ..

özetleyecek olursak freeware için izin veriyorlar tüm özellikler açık ve herhangi bir kısıtlama olmadan ama bi gelir amacı varsa 295$ lık sürümü kullanmak gerekiyor ..

Peki gelir amacı olduğunu nasıl anlıyorlar?

Peki gelir amacı olduğunu nasıl anlıyorlar?

ya sen yinede yaparsın gelir amacı olsa bile yazılımını yayınlarsın ancak onların insiyatifine kalmış bişe ..

elimdeki sürüm şindilik iyi işimi görüyor . ama yinede elinize sağlık... acaba bu 2 ürün arasındaki farkları kısaca açıklasanız iyi olur ..

Arada Teknik olarak bir fark yok. Diğerinin Trial'ini indirip crackli kullanacaksın, Bunu indirip lisanslı kullanacaksın. Örneğin; İlerde bir gün yaptığın yazılımı indigorose gördüğünde seni şikayet etmesinden kurtulabilirsin bu şekilde.

Arada Teknik olarak bir fark yok. Diğerinin Trial'ini indirip crackli kullanacaksın, Bunu indirip lisanslı kullanacaksın. Örneğin; İlerde bir gün yaptığın yazılımı indigorose gördüğünde seni şikayet etmesinden kurtulabilirsin bu şekilde.

Personel Edition ile yaptım derim :lol:

oh my god personal editionla yaptığın exeyi 10-15defa açtıktan sonra kapanırken Autoplay media studio personal edition resmi çıkıyor şimdi farkettim .. :shiftyninja:

heralde çözümü buldum

Actions > On Shutdown;

Window.Close(Application.GetWndHandle(), CLOSEWND_TERMINATE);[/CODE]

20 defa aç kapa yaptım bişe çıkmadı :dribble:

• 1 yıl yıl...

[quote]wget http://www.lua.org/ftp/lua-5.1.4.tar.gz # or curl -R -O http://www.lua.org/ftp/lua-5.1.4.tar.gz
tar zxf lua-5.1.4.tar.gz
cd lua-5.1.4
make linux test[/quote]

lua dilini bu şekilde konsoldan indirip kullanabilirsin.

yav önce linuxu bi öğren, sistem dizinleri nerdedir, yapısı nasıldır, sen alfabeye z harfinden başlıyorsun, linuxu orta seviye öğrenmeden programlama işi zor olur. anca media player felan yaparsın işte.

Bilmiyorum mmu abi ya biliyom tabiki dizinleri
/bin : Olması şart komut dosyalarını içerir
/boot : Başlangıç için gerekli dosyaları bulundurur
/dev : Donanım dosyaları vardır
/etc : Sistem ayarlarını barındırır
/lib : Kütüphane dosyaları ve kernel modülleri bulunur
/media : Kaldırılabilir aygıtların (CD-Rom, Flash bellek vs...) sisteme eklendiği klasördür.
/mnt : Bir dosya sistemini geçici olarak eklemek için kullanılır.
/opt : Ekstra programların kurulması içindir
/sbin : Sistemi yöneticisiyle ilgili çalıştırabilir dosyaları tutar.
/srv : Sistemin sunduğu hizmetlerle alakalıdır
/tmp : Geçici dosyaları tutmak içindir
/usr : İkincil bir hiyerarşi
/var : Değişken verileri saklar

[b]AMS Bambaşka Bişey. Hiç Bir Programlama Bilgisi Olmadan Program Yapma Zevki Tattırıyor Kullanıcılarına. Freeware Yapması Harika Olmuş. Kesinlikle IndıgoRose Şirketinin ve Kullanıcıların Yararına Olacaktır. Bu Hareketinden Dolayı Tebrik Ederim.[/b]