Jump to content

Sapphire Hd 3870 - Ddr 4 - 512 Mb - 256 Bit Satıl

Sprinqfield

Recommended Posts

Aynen Arkadaşım Başlıkda ddr4 yazıyor mesajın içeriğinde ddr2 ? ve agp mi ddr3 mü bu ekran kartı bilgi verirsen seviniriz ?

DDR 2 yazDıkLarım Ram arkadaşlar ekran kartı değil

Pcı ex'tir ekran kartı DDR 4

özellikleribunlar getli olarak satış sitesine neden vermiyorsun şimdi ben almakistesem nasıl güvenip havale çıkarcam veya sen nasıl güvenip göndereceksin ptt ile deme kredi kartı ile alacaksam ne olacak

Chipset : HD 3870 / RV670 
Çekirdek Hızı : 775MHz
Bellek Hızı : 2250MHz
Steam İşlemcisi: 320
Bellek Veriyolu : 256bit
Vga Slot : PCI Express 16X
Üretim Teknolojisi : 0.55 Mikron
Transistör Sayısı : 666 Milyon
Soğutma : Fan + Bakır Heatpipe, Tek Slot

3D Görüntü Kalitesi : Piksel Shader Versiyonu: 4.0
Vertex Shader Versiyonu : 3.0
DirectX : DX10,1 SM4,1
OpenGL : 2.0
Bellek Optimizasyonu : Hyper Z HD
Full Screen Anti-Aliasing : Smoothvision HD + Adaptive AA
Max.Multisample AA Modu : 6x
HDR(10:10:10:2) : 16-bit integer
TruForm : Truform 2.0

Video Kalitesi : Adaptive De-Interlace : Video Shader HD, UVD
Video Hızlandırma : H.264 – HD DVD, DivX, WMV9, MPEG-2, MPEG-4, VC1

Görüntüleme Desteği : HDMI : 2 Adet / Versiyon : 1.2
TV Out Desteği : Var - 1024x768 , 1080p
Çift Monitör Desteği : Var - Hydravision 3
DVI : Var. 2 adet Dual Link DVI
HDTV Uyumlu : Evet
HDCP : Evet
Doğal Görüntü Desteği : 10-bit / 1 Milyar Renk
3D Grafik Çözünürlüğü : 2560x1600

Kutu İçeriği : Sürücü Cd’si : Var
TV-Out Kablosu : Var. S-Video ve Kompozit
HDTV Kablosu : Var. 9pin
DVI-HDMI Dönüştürücü : Var.
DVI-VGA Dönüştürücü : Var.
Crossfire Köprüsü : Var.[/CODE]

mesajın başında yazmıştım istanbul içi diye ama =)

evet ama başka yerden talip olsa satmayacakmısınız ve garantisi varmı biraz araştırdım 4-5aylıkken hemen satışa sunuluyor 350 power den bahsediliyor - leri nelerdir açıklarsanız daha iyi alıcı bulur bence

yani başka yerden olusa istanbul içi tanıdığı warsa güvence söz konusu olunca tanıdık vasıtasıylada satış yapabilirim. garantisi yok ürünü spot aldım faturasız normal alsaydım 230 dolar civarıydı ucuza getirmek amaçlı + ben 400 watt power kullanıyorum ama 350 wattan yüksek olursa power tabiki peformans açısından daha iyi yoksa takılmalar yaşanabilir sırf bu kartta değil direk ddr4 ve ddr5 gibi kartlardada böle

yani başka yerden olusa istanbul içi tanıdığı warsa güvence söz konusu olunca tanıdık vasıtasıylada satış yapabilirim. garantisi yok ürünü spot aldım faturasız normal alsaydım 230 dolar civarıydı ucuza getirmek amaçlı + ben 400 watt power kullanıyorum ama 350 wattan yüksek olursa power tabiki peformans açısından daha iyi yoksa takılmalar yaşanabilir sırf bu kartta değil direk ddr4 ve ddr5 gibi kartlardada böle

valla doğruya doğru teknik servisdeyim ram e de ihtiyacım var ekran kartınada en son 125 dedmişsin herhalde fiyat uygun ama kredi kartı ile taksit seçeneği olsa iyi olurdu bence satış sitelerinin birine koy hiç beklemezsin sıfır 512 PCI express ekran kartını bizin satışımız 65-70 tl filan ama özelliklerine bakarak bu fiyat edeceğini rahatlıkla söyleyebilirim bir de tv kumandası demişsiniz pek anlamadım doğrusu sadece kumanda mı?

sıfır tv kartı war kutusunun içeriğinde olanları söledim kumandasıda war yani :)) en son fiyat 150 yaptım ... 512 mb ekran kartının fiyatı öledir ama 64 bittir 256 bitten bahsediyorum hocam :)) yani mb pek bişey ifade etmiyor artık günümüz seviyesinde

sıfır tv kartı war kutusunun içeriğinde olanları söledim kumandasıda war yani :)) en son fiyat 150 yaptım ... 512 mb ekran kartının fiyatı öledir ama 64 bittir 256 bitten bahsediyorum hocam :)) yani mb pek bişey ifade etmiyor artık günümüz seviyesinde

benim dediğim 128 bit neyse zaten açıklayıcı olsun diye yazdım çıkıp birisi 1 gb gb 100tl demesin diye dediğin gibi ramden çok çekirdek önemli + ramde ddr4 seninki o da çok iyi 2200 mhz söyleğin gibiyse o fiyatta eder kesinlikle

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...