Jump to content

Sifir Nokia 5800 Navİgasyon Edİt-kasko(sİgortli)

demirkol4

Recommended Posts

Please register to see this content.

450 TL ye satamaman normal

sigortası falan var diye ben o fiyata satmak istedim ama herkes onu söylüyor siteye de verince başka çarem kalmıyo diğer türlü siteye 400e koysam 220 tl zarar edicem :(( hemde hiç kullanmadığım bir telefon için :(((

sigortası falan var diye ben o fiyata satmak istedim ama herkes onu söylüyor siteye de verince başka çarem kalmıyo diğer türlü siteye 400e koysam 220 tl zarar edicem :(( hemde hiç kullanmadığım bir telefon için :(((

en guzeli eş dost seni tanıyan akadaslrına sat hem onlar kazansın hem sen

2.el telefona verilecek max miktar 300 tl kasko ben olsam yaptırmazdım zaten senin adına olduğu için telefonun başına gelen bir büyük sorunda ücret ödemesini kendin bizzat alabiliyorsun ben olsam yaptırmazdım D900i ilk çıktığında aldım 2.5 seneyi geçti üstü soyuldu tuşları basmakdan mahvoldu ama başına birşey gelmedi :)

nokia 5800 navigation edition henüz türkiye piyasasına daha girmedi.

bendede nokia 5800 xpress music var kullanma klavuzu ve kutusunda navigation edition yazıyor.

milleti kandırmayın lütfen.

5800 a navigasyon edition firmware i yukelenerek xpressmusic ler navigasyon modeline cevrilebiliyor. zaten aralarında belli bir farkta yok sanırım. sadece pazarlamak için abartılı farklar soyleniyor.

ayrıca ikinci el bir 5800 a verilecek maksimum 300 tl demiş arkadaş. haklıda. ederi o kadar. 400 verdikten sonra 500 de verir sıfırını alırım. :D :D :D kaskoluda olsa farketmiyor. kasko en fazla 20 tl :) inş istediğiniz fiyata satabilirsiniz. ama arkadaşların önerisini dikkate almanızı tavsiye ederim. tanıdık birileri varsa isteyen onlara satın.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...