Jump to content

Katılımsız Kurulum Yardım

Recommended Posts

Konumu neden sildiler anlamadım ama tekrar sorayım arkadaşlar bu xp kurulumunda programlrın 13. dakikada dedgilde daha erken çalışmasını nasıl saglarım 30 lu dakikalarda silseniz dahi konuyu bilgi verin neden silindi diye anlamadım

Değiştirilebileceğini sanmıyorum yoksa dosya üzerine dosya kurulamaz. Microsoft Windows XP CD' sinde ilk önce windows & sistem dosyaları kuruluyor. Onlar olmadan sen programları zaten yükleyemezsin.

Açıkçası arkadaşlar demek istedigim şu belkide çogunuz vortex cd sini indirmişsinizdir orada dikkatinizi çektiyse 30. dakikalarda slayt başlıyor adam onu autoplay ile hazırlamış ve cd nin içinde bir dosya olrak atmış ve o dakikada çalışıyor işte sistem dosyası gibiydi adı ismine bakıp tekrar yazarım olay bu yani bende kendi kurulum ekranımı hazırlayıp animasyonlu yapmak istiyorum

Aslında addon olarak eklemesemde olur sadece bir şekilde 30 uncu dakikalarda çalıştırsam yeter Vortex 3g yi bilirsiniz adam harika yapmış nasıl yaptıgını hala çözemedim bir çok şeyini çözdüm ama onu o dakikada nasıl getirmiş bilmiyorum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...