Jump to content

Driverpackbase Driver Cd Yapımında Sorun !

Recommended Posts

Şimdi tüm driverpackleri indirdm.DPBase programıyla kendi driver cd mi olusturdum fakat olusturdugum cd her nasıl oluyorsa

Sadece

-Chipset

-Cpu

-Lan

-WLan

Driverlarını kuruyor ses ve ekran kartını kuramıyor.Olusturdugum cd 618 mb boyutunda nerede hata yaptım acaba hata yaptıgımı da zannetmıyorm.

Gayet dikkatli bir şekilde araştırarak bilerek yaptım.Yardmlarınız için şimdiden teşekkür ederim...

cd'ye eklemedm.Sürücü cdsi yaptm.Sadece cd yi takıon pc ye dp install tool a tıklıyorsn sürücüleri bulup kuruyor.Xp entegre değiil

yardım edecek yok mu ya :(

icon13.gifDİKKAT: Flood Yapmak YASAKTIR, Ard Arda İleti Göndermek Yerine p_edit.gif Butonunu Kullanarak İlk İletinizi Edit'leyiniz.

djonur kafamı attırma benım tamam mı !!! flood mu yapıyorm ********* arkadasım

Bütün gün cevap bekliyorm ********* yok delirtme beni, ********** kötü olur !

2m7i4uw.jpg

böyle birşey mi yapmak istiyorsun butına basınca pcdeki driveri bulup yükleyecek

evet böyle bişi yapmak istiyorm bir yerde okudum A B C yazan driverların sadece 1 ını entegre edın dıyor yoksa hata cıkar.Oyle yapıncada 200mb cıvarı bısı oluor boyutu cogu drıver olmuyor boyle menulu secmelı ıstıyorm ki hatasız bır kurulum olsun

Arkadaşım indirdigin ses ve ekran kartı driverleri hatalı inmiş olabilir.Daha önce benim başıma geldi.Kurulmayam driver paketlerini winrarla açmaya çalışınca açılıyormu onu kontrol et bence.

ilk indirdigimde farketmemıstım hatalı ınmıstı.1 gun sonra farkettm rar ların hatalı oldugunu yenıden ındırdm tekrar yaptm format attm pc ye sadece chipset lan , wlan driverlarını kurmustu.Ekran ve ses i kurmamıstı

djonur kafamı attırma benım tamam mı !!! flood mu yapıyorm ********* arkadasım

Bütün gün cevap bekliyorm ********* yok delirtme beni, ********** kötü olur !

1. Forum ortamında veya özel mesajlarınızda genel ahlak kurallarına aykırı, kişileri/kurumları küçük düşürücü, hakaret niteliğinde sözler kullanamaz, siyasi içerikli mesaj atamazsınız.

Ve evet flood yapıyorsunuz. Ardarda ileti göndermek flood oluyor. Uyarı aldınız. Daha dikkatli, sabırlı ve seviyeli olunuz.

1. Forum ortamında veya özel mesajlarınızda genel ahlak kurallarına aykırı, kişileri/kurumları küçük düşürücü, hakaret niteliğinde sözler kullanamaz, siyasi içerikli mesaj atamazsınız.

Ve evet flood yapıyorsunuz. Ardarda ileti göndermek flood oluyor. Uyarı aldınız. Daha dikkatli, sabırlı ve seviyeli olunuz.

ben orda flood yapmıyorm attıgım mesaj 3-4 saat sonra farkındamısınız ? Yoksa konu asagılara ınıyor ve cevabımı alamıyorum.Ve uyarı ustune uyarı verıyorsn.Kolaysa sordugum soruyu cevapla bir de !

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...