Jump to content

Elanur'dan sevgiliye mektup....

KelebeK

Recommended Posts

Ömür Boyunca Yanýmda Olacak BÝRÝCÝK AÞKIM'A:

Seni özlüyorum. Gecenin en zifiri anýnda bile odamý aydýnlatan bu aþký özlüyorum. En çokta hergün duyabilmek için çýrpýndýðým sesini. Seni özlüyorum iþte... Her kavgamýzýn sonunda çektiðim sancýlarýný, seni kaybetmek korkusunun yüreðimi bir býçak gibi kestiði anlarý bile. Seni çok özlüyorum sevgilim, kabul ettim artýk bunu. Gözbebeklerimin içine yerleþmiþsin ve dünyada iyiye güzele dair ne varsa içinde sen de varsýn. Meleklerin kanatlarýnda geliyorsun sen bana hergün, martýlarýn gözlerinde. Bir papatya demetinin üstündeki uðurböceði oluyorsun, ayýn þavkýnda, umudun mavisindeki en çok bu renge tutkunum, çünkü sen varsýn. Yüreðime iþlemiþim seni bir dantel gibi ince ince düðümlerle. Çözülemezsin, asla çözmem seni. Oradasýn, daima orada kalmalýsýn. Çünkü bir tek SEN bu yüreðe yakýþýrsýn!!

Hergün içimi ýsýtan asýl sensin, sýcacýk ýþýklarýnla tüm ruhumu saran, her yeni güne gözümüzü açar açmaz içine doluþtuðun bir günaydýnsýn. Seni özlemek dayanýlmaz hale geldðinde bile hiç isyan etmiyorum. Çünkü içimdesin ve seni gözyaþlarýmla akýtmaya kýyamýyorum. Özlemin sancýlarýyla bedenim hergün biraz ölse de aslýnda hergüne yeniden doðuyorum. Seni özlüyorum aþkým çünkü seni seviyorum hem de çok. Doðrularýný, yanlýþlarýný sorgulamadan, bir çocuk yüreði gibi masumca taþýyorum, masumca yaþýyorum seni. Bu hayata verdiðim her nefeste, gittiðim her yerde sende benimle birlikte varsýn. O yüzden yalnýzlýk nedir hiç bilmiyorum. Asla deðiþtirmeden, en katýksýz halinle seviyorum seni. Özgürleþiyor aþkýmýz, sevdikçe büyüyor, özledikçe yüceliyor. Ýþte en çok bunu özlüyorum, seni sevmeyi özlüyorum. Sevdikçe daha çok özlüyorum, özledikçe daha çok seviyorum!!!

ELANUR

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...