Jump to content

Bir Cümle Olsaydın ...

bitlilimon

Recommended Posts

Tutucu değiLim.Piyasa da değiLim.Prensiplerim yoktur ama seviyesiz değiLim.Kuralları sevmem ama yersiz yere çiğnediğim görüLmemiştir.İçe kapanık değiLim ama gerekmezse konu$mam.Kinci değiLim ama unutmam.$efkat gösteririm ama $ımartmam.$üpheciyim ama kuruntu yapmam.Kendimle çeli$ebilirim ama kafama takmam.DaLga geçerim ama kırmam.Ciddiye aLırım ama kapıLmam.Huzur veririm ama söz vermem.Sahip oLurum ama ait oLmam

• 2 hafta sonra ...

10 yıl arkadaşlık ettiğin insanları bir gün geliyor tanımadığını anlıyorsun.Şimdi bir sözle beni tanıyacakmısın?Aşırı dürüstüm,çok sinirliyim hiçbir yerde 3 yıldan fazla çalışamadım.Ben nasıl biriyim?

10 yıl arkadaşlık ettiğin insanları bir gün geliyor tanımadığını anlıyorsun.Şimdi bir sözle beni tanıyacakmısın?Aşırı dürüstüm,çok sinirliyim hiçbir yerde 3 yıldan fazla çalışamadım.Ben nasıl biriyim?

kimseyi tanımak gibi bir maksadım yok..Beğenilen cümlelerin sözlerin paylaşılamısnı ve beğendiğim sözleri paylaşmayı istedim.Bu sayede sözel zekamız gelişir belki.

İnsanları tanımak için tüm gücünüzü verin ama tüm sevgininzi vermeyin..Çünkü onları tanımaya başladıkça verdiğiniz sevgiye acıyacaksınız...

Pardon ben buradaki yazıya göre yorum yaptım zekam yerinde kalsın :)

bu arada idealist kuzu güzelmiş ne anlama geliyor cidden merak ettim yanlış anlama

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...