Jump to content

Bilmeyen Içmesin!:@

TORUNAGA

Recommended Posts

Please register to see this content.
efes açıklamasında toplum baskısından dolayı son 4 yılda 17 bin satış noktasının kapandığını ya da içki satmaktan vazgeçtiğini söylüyor ve duruma üzülüyor.bense çok seviniyor ve bu sayının kat kat artmasını istiyorum.toplum yavaş yavaş özüne dönüyor ve bu durum bazı dinsizleri,dini inancı zayıf kişileri korkutuyor.yok özgürlüğümüz elden gidiyor,yok toplum imam gibi falan filan.yıllarca bıktık sizin özgürlük adına milletin özgürlüğünü kısıtlamanızdan falan filan.sizin döneminiz bitti artık toplum adam olma yolunda ilerlicek.ha bozulan kızım yok mu elbette var ama bana öyle geliyor ki toplum baskısıyla değil de toplum öğüdüyle bu işler rayına oturacak.millet burdaki gibi birbirine neyin iyi neyin kötü olduğunu güzel bir dille anlatacak ve bu sorunları aza indirgeyeceğiz.kimse bana içkiyi savunmasın özgürlük diye.mertçe çıksın desin ki '' ya benim dini inancım zayıf ben içkimi içerim kimse de karışamaz''.o zaman derim ki iç ama başkalarının özgürlüklerini kısıtlamadan iç.ne yaparsan yap umrumda değil.haa ben içerim ara sıra da sıçarım mahalle olarak idere edeceksiniz.ne ararsınız tanrı ile aramda diye başlayan(genelde dinsizlerin ve dini inancı zayıf insanların kullandığı savunma metni) şiiri yazarsanız tez zamanda musibet almanızı isterim.sonucu ne olursa olsun hiç üzülmem aksine sevinirim.demin de dediğim gibi,dünyadan 1 pislik azalmış olur.gecenin 2si balkonda 2 adam içiyor.2si de ayyaş.seslerini 50 metreden rahatlıkla duyabiliyorsunuz.sohbetleriyse aynı sizin burda yaptığınız gibi ben içerim kimse karışamaz,kimse özgürlüğümü kısıtlayamaz.ben laik adamım da,bana babam karışamadı da falan filan. hep aynı tip düşüncedeki insanlar yani. aslında konuşacak çok şey var da en güzel şey ALLAH ISLAH ETSİN bu insanları.

• Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...