Jump to content

Assassin's Creed: Brotherhood Trailer Yayımlandı!

muselmansuffe

Recommended Posts

1.ciyi oynamak isterdim ama introlar beni baydı Altairin karizması o oyunla mahvolmuş diyebilirim.2. si gayet güzeldi en az 7 8 kez bitirmişimdir.16 kasıma kadar beklemek çok zor olucak.inş 16 kasım gelince süreyi uzatmazlar 2. si gibi

Hepsini Desmond adındaki şahıs yönetmiyormu zaten tip farkı yokki :D

Oyun traileri CGI olduğu için elbette trailer kadar iyi grafikler olmaz ama YouTube'de ki GamePlay'leri izleyin iyi iş çıkarmışlar.

Multiplayer bile var :clapping:

">
" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350">

Oyun traileri CGI olduğu için elbette trailer kadar iyi grafikler olmaz ama YouTube'de ki GamePlay'leri izleyin iyi iş çıkarmışlar.

Multiplayer bile var :clapping:

Gerçekten süper bide şu arka fonda çalan müziği bilen var mı acaba?

Gerçekten süper bide şu arka fonda çalan müziği bilen var mı acaba?

Müziğin Adı:

These New Puritans - We Want War

">
" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350">

Oyunu bitirmem iki günümü bile almadı. Yan görevlerle fazla ilgilenmedim belki ondan olabilir ama ben yine de daha iyisini beklerdim Ubisoft'tan. Oyunun sonuna bakılırsa III.sü de gelecek.

1.ciyi oynamak isterdim ama introlar beni baydı Altairin karizması o oyunla mahvolmuş diyebilirim.2. si gayet güzeldi en az 7 8 kez bitirmişimdir.16 kasıma kadar beklemek çok zor olucak.inş 16 kasım gelince süreyi uzatmazlar 2. si gibi

Oyun Yorumları konusunda uyarmıştım 1. oyunu oynamak isteyenleri. Introlardan ben de usanmıştım. O sebeple ilk oyunu oynamak için rip'ini oynamak daha akıllıca. Ama ilk kez oynuyorsanız Introlar önemli tabi.

Oyunu bitirmem iki günümü bile almadı. Yan görevlerle fazla ilgilenmedim belki ondan olabilir ama ben yine de daha iyisini beklerdim Ubisoft'tan. Oyunun sonuna bakılırsa III.sü de gelecek.

O kadar oyun oynadım, CRYSIS'le birlikte en iyi grafiğe sahip oyunlardan birisi bu oyundu. Daha iyisi derken neyi kastediyorsun ki? Her yönden müthiş bir seri bence.

bu oyunun 2 si nasıl.

Oynanabilirlik vs ?

Rpg dimi.Birde oyunu oynamak veya anlıyabilmek için ingilizce şartmı :D

mass effect 2 oynuyayım dedim ingilizce olmayınca bişi anlamadım.

İlki 80 puan alıyorsa, bu 90 puanlık. İyileştirilmiş, görsellik artırılmış, silahlar yenilenmiş vs. Oynanabilirlik basit. Prince of Persia'dan daha kullanışlı. İlk oyunda bazı zorluklar yaşıyorduk ama, bu ikinci oyunda düzeltilmiş.

İngilizcen olursa daha iyi olur. En azından temel İngilizce. Oyunda altyazı özelliği açarsın çok zorlanırsan. Şimdi adam sana "Tail the target" diyecek, e öldürürsen görev başarısız olur. :) Takip etmeni istiyor çünkü. Ama deneme yanılma yoluyla da oynayabilirsin. Hatta görevi aldıktan sonra haritada seni yönlendiriyor zaten, yeşil/mavi hedefe ilerle. Kırmızı hedef vars öldür. :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...