Jump to content

Windows 7 Yükleyemiyorum

Recommended Posts

Mrb arkdaslar. ben Mephıstoo arkdsmzn editledgı win7 yı ındrdm ( http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=141110 ) Fakat bilgisayara reset cekıp boot manuye gelıorum windows loader fln gelıo doluo ondan sonra normal windows sıyah bekleme boot ekranı gelıo o da doluo ve acılıo mavimsi bi ekran hıc bır sey gelmıyor bilgisayarda bir işlem flnda yapmıyor. Nasıl olacak ben nasıl yuklıcem bunu ?

normal masaustunden baslatıncada bu sorunu alıorum

adszay.jpg

• Editor

arkadaşım resimdeki sorundan anladığım kadarıyla ISO dosyasını yüksek hızla yazdırmışsın, yada yazdırdığın DVD çizik...

ISO dosyasını düşük hızda kaliteli ve temiz bir DVD'ye tekrardan yaz, bana göre bu hatanın başka açıklaması yok...

ıso dosyasını 2 kere yazdırdım ayrı dvd lere aryca dvd verı dogrulama işleminide yaptım basırılı bı sekılde veri tanımlama yaptı sorun ne olabilir ki baska :S

iso dosyasını en dusuk hızda yazdırdım

Az önce ekrandkı cıkan uyarıya tamam demeden kuruluma devam ettim dosyaları kopyaladı biras bekledi dosyalar genişletilior dedi ve sonra bilgisayrnz 10 sn ıcınde yenıden baslatılacak ddi baslatti win7 acılısı felan geldı boot menu de daha sonra tam mavı ekran geldi ama o anda bır hata daha geldı wındows yukleme işlemini baslatamadı dedi.

Off napcam kafayı yicem bir seyımde sorunsuz yuklense :(

Az önce ekrandkı cıkan uyarıya tamam demeden kuruluma devam ettim dosyaları kopyaladı biras bekledi dosyalar genişletilior dedi ve sonra bilgisayrnz 10 sn ıcınde yenıden baslatılacak ddi baslatti win7 acılısı felan geldı boot menu de daha sonra tam mavı ekran geldi ama o anda bır hata daha geldı wındows yukleme işlemini baslatamadı dedi.

Off napcam kafayı yicem bir seyımde sorunsuz yuklense :(

Çok garip bir sorun Ali malesef. Kuracağın hdd' yi biçimlendirdin mi peki?

Çok garip bir sorun Ali malesef. Kuracağın hdd' yi biçimlendirdin mi peki?

Hdd bicimlendrme derken yanı ? normalde windows yuklerken kendısı bıcımlendırıyor. Hdd yi komple bıcımlendıremem cnku D de önemli bilgilerm var .

Arkadaşlar bende yükleyemiyorum ama bende ki hata daha farklı aldığım hata windows bu diske yüklenemez bu bilgisayarın donanımı bu diske ön yükleme yapmayı desteklemeyebilir disk denetleyecisini bilgisayarın biosunda etkinleştirildiğinden emin olun şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Ben Hata dvd yazdırmada mı diye deamon tools ile denedım fakat yıen aynı hatayı verdı acaba ındrırken eksık mı ındrdı :(

Evet buyuk ıhtımalle eksık inmis az once teamviverdan arkdsn pc ye baglandm ve deamon toolsdan denedım aynı hatayı aldım bu demektır kı TTNETE güselce sövücem....

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...