Jump to content

Rt Se7en Lite Windows 7 Modifiye Programı

Recommended Posts

RT Se7en Lite - Features and Information

The following contents will describe, what RT Se7en Lite can do with windows 7 operating system?

Integration

Components removal

Tweaks

Unattended installation

Customization

Create Bootable ISO or DVD

INTEGRATION: You can Integrate windows updates like security updates, hotfixes Integrate drivers Integrate language packs and Integrate 3rd party applications (Only silent installers).

COMPONENTS REMOVAL:

You can remove all unwanted components from windows like default drivers, services, language packs, windows applications and other features.

TWEAKS:

Disable or adjust system services, Enable or disable registry tweaks, Change power configuration, Set control panel view and other component tweaks.

UNATTENDED INSTALLATION:

Create unattended installation (Integrate product key, change UI language, Time zone, Skip automatic activation, Currency, Add OEM information's, Change network type, change Update type, Enable or disable upgrade option, Enable or disable Windows live, Skip EULA agreement, skip OOBE user creation, Enable or disable firewall, Change Display screen resolution, Disable Windows defender, etc.)

CUSTOMIZATION:

Customize windows by Change and add multiple themes, Desktop background wallpaper, Add sidebar gadgets, Add screen-savers, Change logon screen, Add your documents, Change icons (Preset), Add sample music’s, Add wallpapers, Add OEM logo's, Enable or disable welcome center, Enable or disable uxtheme patch, Change windows frame colors, Set your favorite gadgets as default, etc.

CREATE BOOTABLE ISO, DVD and USB:

Create bootable ISO image, Burn image, Split image, Export images, Give CD-Label, etc.

ındırme adresı :http://www.multiupload.com/OCTEV0RJKF

ayrıntılı acıklama ıngılızce doc olarak:http://www.multiupload.com/DQSYF0FOB2

arkadaslar forumda bır ılk umarm bır tesekkuru cook gormezsınız.....

ingilizcesi olmayanlar ıcın ufak bır acıklama program v lite gelıstırılerek yapılmıs v lte gibi waik kurmanıza gerek kalmıyor program eklemek vs upgrade eklemek ıcın profesyonel olmaya gerek yok sadece gereklı kısımları ınceleyın anlarsınız.....

ilk once okumalarını tam yap sonra forumda bunun olmasımumkun degıl 4 gun oldu cıkalı vlite degil "RT Se7en Lite" arattır bakalım cıkıyor mu bılıp bılmeden okumadan atlamayalım yorum yapacaksanızda bıraz saygılı yazılarını yazz modoratorluk boylemı olyor

• Editor
ilk once okumalarını tam yap sonra forumda bunun olmasımumkun degıl 4 gun oldu cıkalı vlite degil "RT Se7en Lite" arattır bakalım cıkıyor mu bılıp bılmeden okumadan atlamayalım yorum yapacaksanızda bıraz saygılı yazılarını yazz modoratorluk boylemı olyor

ben mod değilim arkadaşım, ayrıca bu program çıkalı aylar oluyor, sadece senin 4 gün önce haberin olmuş...

Vlite ve RT7 Lite prgoramlarını iyi bilirim, sen merak etme...

yani bir üstada söylenecek laf mı bu şimdi :argue:

nedense bu rt7lite çıktı çıkalı herkes bilgelik taslıyor, bu 5. açılışı hepsinde de senin gibi kişiler konuşuyor.

bir şey değil kullanmayı bilmiyorsundur kesin. yapın bir sistemde görelim.

ingilizcesi olmayanlar ıcın ufak bır acıklama program v lite gelıstırılerek yapılmıs v lte gibi waik kurmanıza gerek kalmıyor program eklemek vs upgrade eklemek ıcın profesyonel olmaya gerek yok sadece gereklı kısımları ınceleyın anlarsınız...

vlite için waik gerekmiyor zaten 2 tane dosya gerekiyor onunla iş halloluyor asıl bunun için waik gerekiyor.

kafanı yorma kullanmayı bılıyorum ama paylasım yapmıyorum yapamıyorum o evımde netım yook ayrıca ben her yaptıgımı paylasmam arkadslarıma ozel sısıtemler tasarlıyorum haa ustad sananlar kendılerınıde aynı tek modıfıye sısteme bır ıkı degısıklık yapıp atıyorlar uploada bılmem anlayabıldınmı

• 5 ay sonra...

maalesef bu programın nasıl kullanıldığına dair resimli program ,driver,güncelleme vb. detayları ile özelliklede videolu bir anlatımı yok...sadece bu programdan bahsedilmiş ama geniş bir açıklama oda yok benim bahsettiğim programın nette geçen resimli olanı değil bana kurulumunu baştan anlatabilecek ve bizzatihi bu programı kullanan ve becerebilen arkadaşlarımız varsa bir konu başlığı ile açsın....

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...