Jump to content

Notebook Tavsiyelerinizi Bekliyorum

samet312

Recommended Posts

Merhaba tnc ailesi ilk defa bi notebook alayım dedim cok kararsız kaldım sizin önerilerinize guvendigim icin sizlere sormak istedim 1500 Tl gibi bi butcem var aldıgım urunun oyundada biraz tatmin etmesini istiyorum örnek Gta 4 vb oyunları oynaya bilecegim turden aynı zamanda gorunumude hos olsun benim gezindiğim markalar samsung,sony vaıo ,toshiba, sizinde onerilerinizi en kısa zamanda bekliyorum simdiden herkeze tesekkur ederim saygılar...

Merhaba tnc ailesi ilk defa bi notebook alayım dedim cok kararsız kaldım sizin önerilerinize guvendigim icin sizlere sormak istedim 1500 Tl gibi bi butcem var aldıgım urunun oyundada biraz tatmin etmesini istiyorum örnek Gta 4 vb oyunları oynaya bilecegim turden aynı zamanda gorunumude hos olsun benim gezindiğim markalar samsung,sony vaıo ,toshiba, sizinde onerilerinizi en kısa zamanda bekliyorum simdiden herkeze tesekkur ederim saygılar...

bence samsung al

Please register to see this content.

kesinlikle tavsiyem budur.laptop konusunda bilginiz yoksa eger yardımcı olabilirim.oyun ve performans konusunda kesinlikle yarı yolda bırakmayacak bi makinadır :)

aynından kullanıyorum şu anda.

kardeş benden önceki yazan arkadaşa katışıyorum

1500 tlye t9600 işlemcili 1 gb iyi ekran kartlı herhangi makine işini uzun süre görür bunu asusunu da düşünebilirsin şahane makina

İ7 işlemciler biraz pahalı

cok tesekkür ediyorum arkadaslar bi abimin tavsiyesi su oldu

Please register to see this content.

sizce nasıl veya kullanan arkadaslar yorumlarınızı bekliyorum su anda gorunumu cok hos oldugu icin buna yonelmiş durumdayım eksi yonlerini belirtirseniz cok iyi olur ayrıca bu işlemciyi ilk defa goruyorum sizce iyimi? iyi forumlar...

arkadaslar hepinizee ayrı ayrı tesekkur ediyorum su iki makina arasında kaldım sizce hangisini alayım

1:http://www.istanbulbilisim.com.tr/IdeaPad_Y550-59-021975-LENOVO-DUNYASI,11524.html

2:http://www.istanbulbilisim.com.tr/ideapad-y450-4189-7mu-lenovo-dunyasi-fiyatlari-kampanyali-laptoplar-en-ucuz-dizustu-bilgisayar-modelleri-firsatlari-notebook- taksit-avantajlari,18786.html

2 sinin arasındaki fiyat farkını odemem iyi olurmu yoksa 2 olanı biraz daha ucuz onu mu alayım

acer almada ne alırsan al diyeceğim artık bu sorulara. serviste bizim canavar bekliyoruz. sony-dell-asus-hp-toshiba-samsung sıralamasında tercih yapmanı öneririm.

samsung un makineleri çok sağlam helal olsun. tık demiyor sorun çıkaran samsung görmedim. tekrar pc alsam direkt samsung alırım

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...