Jump to content

Bu Dosyayı Bir Türlü Silemiyorum ! Yardım Edin ..

saameet_06

Recommended Posts

arkadaslar bır torent dosyası ındırdım ve utorrent den cekmeye baslarken cok yavas oldugu ıcın ıdırmeyı ıptal ettım download bolumune geldıgımde bu dosyayı bır turlu sılemedıgımı farkettım böle bır hata verıyor nedır bu ??

adszqkv.jpg

Valla resim görünmüyor arkadaşım ama sana tavsiyem torrenti tekrar başlat ve işaretliyse sistem açılışında başlamayı iptal edip indirmeyi durdur daha sonra listeden kaldır ı seç programı kapat ve pc ni yeniden başlat artık silebilmen gerekli eğer hala silinmiyorsa unlocker ile dene

Erişilemez hatası alıyor da ondan silemiyorsan o küme bozuk olduğundandır bu durumda ise chkdsk yapıcan pc yeniden başlıyınca kolayca silinir bilmiyorsan windows yardım destek te chkdsk anlatımı var

Kolaygelsin

Saygılar

Tamam şimdi resim görünüyor ben yukardakileri yazarken görünmüyordu onun çözümü chkdsk arkadaşım

Başlat Çalıştır Msconfig Başlangıç gel orda Torrent le alakalı kutucuğu tıkla çeltik olmayacak yani pc yi yeniden başlat sorun hallolur...

eyw dostum tsk ederm unlocker işimi gordu tsk ederm :)

Yineden verdiğim bilgi aklında bulunsun her zaman lazım olur bilgisayarına program yüklemek zorunda değilsin...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...