Jump to content

Anakar Arızası :d

tnsoft

Recommended Posts

çözüm yokmu

Anakartlardaki arızalar genellikle çözümsüzlükle sonuçlanır.Çünkü arızayı tespit etmek gerçekten çok zordur.Tespit edilen her arıza da tamir olmaya bilir.Biz bu gibi durumlarda müşterilerimiz yeni bir kart almasını öneririz.

ANAKART ÜZERİNDE BİNLERCE SAÇ TELİ KALINLIĞINDA BAKIR YOLLAR VARDIR.BÜYÜK İHTİMALLE BİR BOLGEDEKİ O YOLLAR ÇATLAK OLUŞMUŞTUR. SEN KARTA BELLİ BİR NOKTADAN BASINCA O YOLLAR DEVREYİ TAMAMLIYOR VE PC AÇILIYORDUR.YADA SOĞUK LEHİMDENDE KAYNAKLANIYORDUR.

Sen anakartın arkasına iletken olamyan bir şey koy ve bu şekilde kullanmaya devam et.Garantiye almıyorlar diye bi şey de yok kasayı komple ******ür sorunu yerinde göster almazlarsa tüketici haklarına şikayet et.İnan buraya yazdığın yazıları şikayet olarak tüketici haklarına yaz seni evinde ziyaret ederler :)

daha öncede power kablosuna basınca ötüyordu onu halletmişsin sanırım :)anakartta çatlak var anakartın altına bir miktar karton koy kastırarak çalıştırmayı dene çalışınca bir daha elleşme

bu benim sana ilk mesajımdı demek ki herşeyi dinlemek denemek gerekiyormuş ayrıca adamlara şerefsiz demişsin hatalısın anakarta bastırmadıkça bükmedikçe çatlak oluşmaz garantiye geçmesini istiyorsan aklında bulunsun eğer eğip bükme ile çalışıyorsa hiç uğraşma o winbond ICS yazan entegreler varya, ekran kartını ramini işlemcini sökütükten sonra bu entegrelerin bacaklarını sırası ile kısa devre et taki bir daha açılmayana kadar işte o zaman garantiye geçer bu meslek sırrı haberin olsun:)

bugün bilgisayar daha hiç açılmıyor işlemci fanı 1-2 sn dönüyor hmn duruyor atx kablosunu çıkarıyorum açlıyor yeni power ile denedik gene aynı şimdi ne bozuldu merak ediyorum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...