Jump to content

600 Tl Civarı Alınık Cep

yrspower

Recommended Posts

çok değerli arkadaşlarım.. uygun bir yer bulmama yardım edebilirseniz...

nokia x6 internetden 635 tl'ye buluyorum ama internet üzerinden almak istemiyorum..

bu fiyata (600) buna benzer telefon yada öneri bişler varsa İstanbul'da alırım.

Please register to see this content.

buralarda var ama elden bi dükkandan almak istiyorum.

İstanbuldan alınabilecek bi yer varsa çok iyi olur. bir de buna benzer telefon önerilerinizi bekliyorum..

arkadasım bende N96 16gb orjinal

Baskonuş özelliği

3G desteği ile hızlı internet ve dosya transferi

Görüntülü görüşme özelliği

Wireless(kablosuz) ağlara bağlanabilme özelliği

Müzik kontrol tuşları

TV / Projeksiyon Bağlantısı

5 MP Carl Zeiss mercek

GPS desteği

DVD kalitesinde video kayıt

Ortam ışık algılayıcısı sayesinde pilden tasarruf

N-Gage oyun modülü

150 ülkenin önceden kaydedilmiş görüntüleri

Windows Live Messenger yazılımı

Harekete duyarlı resim ve video izleme

NOT: ÜRÜN YURT DISINDAN HEDİYE GELDİ PASAPORT KAYDI YAPILDI

1260527468-1.jpg

• 2 hafta sonra ...

n96 400-450+ civarında buşabiliryorum..

n95 de 350+

bana geniş ekranlı bi telefon lazım peşin para nakit verim elden teslim olucak. sıfır öneriler bekliyorum ama 2.el de temiz bulabilirsem.. işte

• 5 hafta sonra ...

Bence üzerine biraz daha para ekleyip Samsung S8500 Wave al hayatımda böyle hızlı böyle şık bir telefon görmedim.Hele kamerasını hiç söylemiyorum bile.Al pişman olmuyacaksın emin olabilirsin.Kamera ile yapabileceklerinin sınırı yok.Googleda ara bak özelliklerine kullananların yorumlarına bak iphone de neymiş telefonmu o be :D

Öneriler için çok saol.. Benim asıl amacım: öğrenciyim.. Kuran-ı Kerim Hatim atıp video olarak izleyebilmek..

ekranı bu yüzden gerek.. fotoğrafı da 5 mp den aşağı olmasını da istemiyorum.. yoksa 5800'ı alıcam..

Htc felan hiç kullanmadığım için yorum yapamıcam.. bütün yaz işte çalışıp 600 tl ayırdım telefon için.. hadi 650 e kadar zorlarım ama 650 den 1 tl bile çıkamam.. elimde yok..

Öneriler için çok saol.. Benim asıl amacım: öğrenciyim.. Kuran-ı Kerim Hatim atıp video olarak izleyebilmek..

ekranı bu yüzden gerek.. fotoğrafı da 5 mp den aşağı olmasını da istemiyorum.. yoksa 5800'ı alıcam..

Htc felan hiç kullanmadığım için yorum yapamıcam.. bütün yaz işte çalışıp 600 tl ayırdım telefon için.. hadi 650 e kadar zorlarım ama 650 den 1 tl bile çıkamam.. elimde yok..

Eğer 5 mp senin için bir lüks ise hiç önemli olarak görme bence.

5800 dediğin çok gzüel bir telefon, çok esnek, sesi harika, ekranı kaliteli (görüntü olarak) hafıza kartı da yanında.Senin isteğini karşılar yani.

3.2 Mp kamera zaten fena sayılmaz.Benim onla çektiğin fotoğrafları görsen şaşırırsın.Kamerası iyi( geceleri hariç )

Kısacası sırf 5 mp kamera ve kapasitif ekran için o kadar para verme.

Git sen bir teknoloji mağazasına (hesaplısını bul - hesaplı değil ama ben teknosa öneririm) canının istediği renginden bir 5800 al, almadan önce kutu içeriğini ve telefonu kontrol ettir sorun olmasın.Sonra gel abi, int.te araştır Pandora C6 yazılımını kur.Keyfine bak.Dersine bak.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...