Jump to content

Kişi Listeniz Kullanılabilir Durumda Değil

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar

İnternet Cafeciyim. İçeride büro kısmında ve ön kasada birer bilgisayar var. MSN'i açıyorum, ileti yazıyorum, normal olarak kullanabiliyorum. Fakat yaklaşık 1,5 saattir müşterilerin oturduğu 21 bilgisayarın hiç birinde msn açılmıyor ve yukarıda yazılan hatayı veriyor. Bilgisayarlarda Deep Freeze kurulu, acaba bir güncelleştirme falan var da Deep Freeze mi engelledi? Sorun ne olabilir? Ne olur bir el atın...

hocam sabahtan beri MSN de bir sorun var, sadece size mahsus değil bu. Özellikle internet cafelerde çok sıkıntı oldu bu bugün. Sabahtan beri teknik servisi en az 10 cafe sahibi aradı.

Şu an için yapabileceğiniz hiçbirşey yok.

Merhaba arkadaşlar

İnternet Cafeciyim. İçeride büro kısmında ve ön kasada birer bilgisayar var. MSN'i açıyorum, ileti yazıyorum, normal olarak kullanabiliyorum. Fakat yaklaşık 1,5 saattir müşterilerin oturduğu 21 bilgisayarın hiç birinde msn açılmıyor ve yukarıda yazılan hatayı veriyor. Bilgisayarlarda Deep Freeze kurulu, acaba bir güncelleştirme falan var da Deep Freeze mi engelledi? Sorun ne olabilir? Ne olur bir el atın...

ARKADAŞIM BENDE İNTERNET KAFECİYİM SAKIN BİLGİSAYARLARINLA OYNAMA ÇÜNKÜ BENDEDE AYNI PROBLEM VAR MSN SİSTEMİNDE ARIZA DÜZELİR KAFANI YORMA

DİKKAT: İletilerinizi Gönderirken Klavyenizin 3090qz6.jpg Tuşunun Kapalı Olmasına Özen Gösteriniz.

hersey için format atılmaz

format atmanın türkçesi şudur ben beceremedim sorunu halledemedim başa sar. Ne kadar az format atarsanız o kadar iyisinizdir.

katılıyorum 2 yıl içinde 1inci yılda en az 20 format attım 2nci yılda daha 3 format attım