Jump to content

Mtv.tv Bilgisayara Video Çekmek

Recommended Posts

internet download manager programını indirin , kurun.

tarayıcınızı yeniden başlatın ve o dediğiniz siteye girin.

sitedeki videoların üstünde IDM ile video indir diye br kutucuk belirecektir.

Ordan tıklayarak indirebilirsiniz :)

internet download manager programını indirin , kurun.

tarayıcınızı yeniden başlatın ve o dediğiniz siteye girin.

sitedeki videoların üstünde IDM ile video indir diye br kutucuk belirecektir.

Ordan tıklayarak indirebilirsiniz :)

sen denedinmi ? denedin çalıştı da öylemi bu kadar rahat söylüyorsun ? bende idm var ve o sitede bu buton çıkmıyor.

internet explorer la bu videoyu sonuna kadar izle o biyre kaydeiyo indirmeden biyere araçlar-internet secenekleri-gözatma geçmişi-ayarlar-dosyaları görüntüle burdan sonuna kadar izlediğin videoyu bul her türlü cıkması gerekiyor çünki pc her izlene videoyu kendi ön belleğine oto kaydeiyor ;)

Hiçbir şeyi sonun kadar izlemene gerek yok. iWisoft video downloader' ı indir kur. Sonra rahatna bak. ;) Forumda katılımsızı da var. Biz küre tv, myplay ile epey uğraşmıştık.Ve sadce bu programla başarmıştık. ;)

beyler bakın kendiniz denemeden kontrol etmeden söylüyorsunuz. Tavsiye ettiklerinizin hiç biri bu siteden video indirmiyor. adamların sistemleri çok iyi bi göz gezdirmeye üşeniyorsunuz. denemeden kontrol etmeden direk video indirme programının ismini söylüyorsunuz. lütfen siteye bi bakınız kendiniz ilk önce indiriniz ondan sonra söyleyiniz bana. :wacko:

beyler bakın kendiniz denemeden kontrol etmeden söylüyorsunuz. Tavsiye ettiklerinizin hiç biri bu siteden video indirmiyor. adamların sistemleri çok iyi bi göz gezdirmeye üşeniyorsunuz. denemeden kontrol etmeden direk video indirme programının ismini söylüyorsunuz. lütfen siteye bi bakınız kendiniz ilk önce indiriniz ondan sonra söyleyiniz bana. :wacko:

evet arkadaşım sen haklısın videoları indirmek mümkün değil gerçekten de. Ben de birkaç ay önce

Please register to see this content.
bu siteden video indirmeyi kafaya koymuştum ama sonuç fiyasko oldu. Değişik bir sistem kulanılmış. Mesela hangi videoya tıklarsan tıkla tarayıcı içindeki ekranda açılıyor fakat tarayıcının adres çubuğundaki yol kesinlikle aynı kalıyor değişmiyor. Seninle aynı dertden muzdaribiz fakat çare yok ne yazık ki.

Diyelim ki illa o sitede var? Mesela ben Ayna programı FAS belgeselinin 3 bölümünü birden nette ara tara bulamadım 3 bölümün özeti var ama 3 bölüm ayrı ayrı o video indirilmeyen sitede var. Ne yapacağuk peki?

Evet buradan şu sonuca vardık: Çözüm bulmak zor amma hariçten gazel kolay imiş.

Benim anlamadığım nokta şu.İllaki o video o sitede yok ya.Dailymotion youtube gibi sitelerde de bulabilirsiniz..

http://www.dailymotion.com/video/xdeue8_professor-green-ft-lily-allen-just_music

illa o siteden video indirmeyi bulmam lazım çünkü sadece bu video değil bir çok video ilk kez o sitede yayınlanıyor. World stage bölümü var bir çok ünlü müzik gruplarının canlı konserlerini yayınlıyorlar ve o görüntüleri başka hiç bir yerde bulamıyoruz. Anlıyacağınız o siteden video çekmek aslında bir çok site sahibinin ve paylaşımcıların işine büyük oranda yarayacaktır.

İlgi alanıma girmeyen bir site ama yardımcı olmak için biraz uğraştım.ve gerçekten bahsettiğimiz programlar burda işe yaramıyor.Ordan herhangi birşeyi faceebook yayınlamak istemiyorum.Aklıma gelen şu.Ordan bir videoyu faceebook ta paylaş.bir diğer arkadaşında senin paylaşımını paylaşsın.sonra face üzerinden indirmeyi dene.Ben bu yol ile bi kaç video indirmiştim...Elimden gelen bu ;)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...