Jump to content

Satılık 6500 Slide

uurclkky

Recommended Posts

Cihaz tertemiz kullanılmıştır. Bütün tuşları çalışmaktadır. Kamerası, müzik çaları vs sorunsuz çalışmaktadır. 5800 almak için satıyorum mantıklı takas tekliflerini değerlendirebilirim. Cihazın fatura tarihi 05/02/2009'dur. Şubat 2011'e kadar garantilidir. Telefon eksiksiz olarak tarafınıza gönderilecektir. Gönderilecekler aşağıdaki gibidir.

Paket İçeriği:

Nokia 6500 Slide Cep Telefonu

Orjinal Kulaklık (2 adet)

Orjinal Şarj Aleti

Orjinal USB Kablosu

Nokia PC Suite CD'si

1 GB hafıza kartı

Aksi belirtilmedikçe Aras Kargo tercih edilecektir. Cihazın parça çalınması, IMEI kopyalanması gibi durumlardan ötürü iade durumu söz konusu değildir. Cihazın fotoğrafları vardır. Sorunu bulunmamaktadır.

Fiyat: 275 Liradır

NOKIA-6500-SLIDE-CEP-TELEFONU-1-LIRADAN__29601728_0.jpg

Satışına Engel Olmak Gibi Olmasın u.ur ama senden aldığım 80 GB Lık Hdd Bozuk Yirmi Liraya Almıştım..O gün Msnde Konuştuk söyledim bozuk dedim sen beni silmişsin arkadaş..Ulaşamadım.. Kimse yanlış anlamasın 20 lira bazıları için büyük bazıları için küçüktür ama ben peşime düşmedim..Sanmıyorum bu 6500ında sağlam olacağnı ama hayırlı satışlar...

Eyv. Göndereyim incele cihazı. Ben şu anda da gayet memnun kullanıyorum. Hoş satılmazsa da diretmiycem zaten. Ama en azından iftira etme. Bu konu da daha fazla uzamasın. O msnde sen online değilsin ki ben seni sileyim.

Eyv. Göndereyim incele cihazı. Ben şu anda da gayet memnun kullanıyorum. Hoş satılmazsa da diretmiycem zaten. Ama en azından iftira etme. Bu konu da daha fazla uzamasın. O msnde sen online değilsin ki ben seni sileyim.

aynen zamanında 600 TL bayılmıştık

gerçekten sağlamsa kaçırmayın derim almak isteyenlere çok Şık çok dayanıklı çok güzel bir telefon

Uzamasın Tabiki..Msne gelince bugün 6 dan beri onlineyim bi kere girdiğini görmedim ki sildiğin belli duruyor ve sadece bugün değil o günden beri hiç online olduğunu görmedik..İftirada etmiyorm sanmıyorm ama hayırlısı dedim zaten..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...