Jump to content

Notebook Alt Taraftan Kaldırınca Sorunsuz Çalışıyo

maxi_cex

Recommended Posts

Arkadaşlar notebookun Dc jak girişi arızalıydı değiştirdim. Ama sorun şu, notebook arasıra donuyor mouse ve klavye kilitleniyor. Sonra farkına vardım alt tarafını yukarı doğru kaldırdığımda sorunsuz çalışıyor. Yardımlarınızı bekliyorum ne yapmam lazım.

Nasıl bir yardım istiyorsun.Anlatmana göre bu tamamen donanımsan bir sorun ve buda anakart demektir.Kendine sağlam bir notebook tamircisi bul temassızlığı tespit etsin.Adaptör girişine yapılan müdahaleden de kaynaklanıyor olablir..

Sorun donanı sorunu, esrefabi nin de buyurduğu gibi, donanım işinden iyi anlayan ve soğuk lehimlerdeki çatlamalardan mütevellit olabilecek bu sorunu iyi tesbit edebilecek bir tamirci sorununu çözecektir. Kuvvetle muhtemeldir ki usb lerin elektriğini sağlayan soğuk lehimlerde çatlamalar olabilir.

Sorun donanı sorunu, esrefabi nin de buyurduğu gibi, donanım işinden iyi anlayan ve soğuk lehimlerdeki çatlamalardan mütevellit olabilecek bu sorunu iyi tesbit edebilecek bir tamirci sorununu çözecektir. Kuvvetle muhtemeldir ki usb lerin elektriğini sağlayan soğuk lehimlerde çatlamalar olabilir.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...