Jump to content

Cpu Azaltmak Için Program

scorpi__@

Recommended Posts

Cpu düşürmek için program aranmaz program azaltılır (: Evet kullanmadığın gereksiz servisleri kaldırırsan, açılıştaki gereksiz programları (muhtemelen hepsi saatin yanında kalabalıklık oluşturuyodur.) engellersen, üstüne de düzenli temizliğini ve defrag'ını yaparsan bir sorunun kalmaz.CPU işlemini azaltacak bir program bulamazsınız..

Cpu düşürmek için program aranmaz program azaltılır (: Evet kullanmadığın gereksiz servisleri kaldırırsan, açılıştaki gereksiz programları (muhtemelen hepsi saatin yanında kalabalıklık oluşturuyodur.) engellersen, üstüne de düzenli temizliğini ve defrag'ını yaparsan bir sorunun kalmaz.CPU işlemini azaltacak bir program bulamazsınız..

örneğin google den şunu buldum BES – Battle Encoder Shirase 1.3.8 diye bir program şu an deniyorum...sonuç olumlu...

Sayın Arkadaşım talha_252 ye aynen katılıyorum

Ama bence sen o sistemi uzun süredir kullanıyorsun zannedersem

Sana ilk tavsiyem o sisteme TNCTR XP SP3 kur

Zaten katılımsız kurulum olduğu için sana hız için gerekli bütün optimizasyonları yapılmış bir sistemdir

Ve sistemini güncel tut

Unutma ki en hızlı sistem en güncel sistemdir :-)

Ayrıca sistemine haftada 1 bakım uygula

Bunun içinde Advanced SystemCare ın son sürüm pro versiyonunu kullan

Dediklerimi yaparsan zaten böle fasa fiso işlemlere ihtiyacın kalmaz

Ayrıca jet bir sisteme sahip olursun

Hadi kolay gele :-)

sizlere gönülden katılıyorum sistemde zaten tnctr windows kurulu fakat fm 2010 oynarken pc donuyordu hem fm oynayıp hemde başka siteleri gezerken cpu 100 den aşağı inmiyordu ve birden donma oluyordu son 45 dk.dır .BES – Battle Encoder Shirase 1.3.8 bu programı kuralı cpu normale döndü 60-80 arası oluyor denemye devam ediyorum.ilginize tşk.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...