Jump to content

İ-Doser Beyninize Hükmedin...

istanbul82

Recommended Posts

• Replies 102
  • Created
  • Last Reply

LOOPLARIN TANIMLARI VE ÖZELLİKLERİ.......!!!

Please register to see this content.

hepsi burda konuda var tabi hespinin terücmesini yapamam orta öğretim ing çözün artık adları zaten belli ediyo ne olduklarını bi kısmın ne işe yaradıklarını belirttim..

sosyallik fırlamalık aktif yaşam için :Confidence

beyin hormonları attırma : MarijuanaQH (favorim) sonu uhh detirrti

depresyon için : 5HTP1

biyoenerji verimi: Chakra

orgazm extacy alccholl lerin niyeti belli zaten :D

etki dereken pat diye sosyal bi patlama bekleme tüm gün pc başında oturup etki etmiyoo demekte saçma hayat yaşanmadan etki olmazki nasıl etkisi olcak oturarak çözdüğüm kadar ile biri programın yapımcısına sex loopları dinliyorum ama ereksiyon yapmıyo gibi bişey yazmış adamda oturtmuş lafı hayrola bilgisayarlamı sevişçen demiş bu yardımcı tıptır bi nevi..

Bende denemek istedim ama youtube da videolarını izledim eleman sonlara doğru kendinden geçip sapık sapık hareketler yaptı çığlık atanlar kalkıp yatanlar falan tırstım açıkcası :)

Denemedim ama anladığım kadarıyla şu şekilde kullanılacak

Öncelikle kulaklık gerekli sesi kolondan dinlemeyin

Tam olarak sese odaklanmak gerekiyormuş başka şeyler düşünmeyin aklınızdakileri silin nasıl olacaksa artık :)

Ve en önemlisi yere yastık koyup uzanarak dinleyin oturduğunuz yerde yapmayın yatakta uzanmayın yuvarlanıp yataktan düşebilirsiniz :)

Bende denemek istedim ama youtube da videolarını izledim eleman sonlara doğru kendinden geçip sapık sapık hareketler yaptı çığlık atanlar kalkıp yatanlar falan tırstım açıkcası :)

Tam olarak sese odaklanmak gerekiyormuş başka şeyler düşünmeyin aklınızdakileri silin nasıl olacaksa artık :)

Ve en önemlisi yere yastık koyup uzanarak dinleyin oturduğunuz yerde yapmayın yatakta uzanmayın yuvarlanıp yataktan düşebilirsiniz :)

sanal uyuşturucu olarak kullanma mesala chakra da güzel bi dert stress alıyoo biyo enerji atıyo doğru kulananan hiç bişey olmaz...bir sürü loobu var ..hatta diet lobu bile kilollar için sinirli olduığun anda quikhappy kullan seçenek çookk!!!

istanbul82 yukledım programı fakat uzerınde ıkı tane ses yuklu olarak gelıyor dıger seslerı nerden enınecegız ve yukleyecegız.

oradan doz satın al deyınce ucretlerını gosteren bı sıte cıkıyor nasıl olcak seslerı upload eder mısın snde varsa

istanbul82 yukledım programı fakat uzerınde ıkı tane ses yuklu olarak gelıyor dıger seslerı nerden enınecegız ve yukleyecegız.

oradan doz satın al deyınce ucretlerını gosteren bı sıte cıkıyor nasıl olcak seslerı upload eder mısın snde varsa

Hotfile linkinde ek olarak birsürü ses var.

idose files klosoru var rar dan çıkınca o klosore gidecen hepsi orda sessiz sakin ortam oturarak dinliyolar genelde...

Derslere çalışmamı sağlayacak loopları varmıdır acaba.Yoksa hep ruhsal çöküntüye dayalı bir beyin reaksiyonumu yoksa bu program :)

Hemen quickhappy loop unu denedim ve sonuç verdi.Ortalaraında kendimi tutamayı gülmeye başladım.

Derslere çalışmamı sağlayacak loopları varmıdır acaba.Yoksa hep ruhsal çöküntüye dayalı bir beyin reaksiyonumu yoksa bu program :)

Hemen quickhappy loop unu denedim ve sonuç verdi.Ortalaraında kendimi tutamayı gülmeye başladım.

zeka açıcı modlar var brain+ +chakra biyo enerji depresyon içinde htt5 li bişey var...diğer arkadaş elini ayağını klavayeden çekçen oyle konsantre olmassın hatta pc ekranını kapa.

:dribble: quickhappy'yi laptop hoparlörüyle denedim. Elime kulaklık geçtiği anda düşündüğüm bazı şeyler var :yahoo: Rahatlatacaksa ne güzel.. Böyle uykuyu kaçıracak ama enerji verecek şeyler.. İşe yaradığını pek sanmıyorum :shifty:

:dribble: quickhappy'yi laptop hoparlörüyle denedim. Elime kulaklık geçtiği anda düşündüğüm bazı şeyler var :yahoo: Rahatlatacaksa ne güzel.. Böyle uykuyu kaçıracak ama enerji verecek şeyler.. İşe yaradığını pek sanmıyorum :shifty:

oick happy en düşük dozlardan asıl kafa rahatlatan MarijuanaQH PeyoteQH gibi bunalar bi nevi uyarıcıdır....kulaklıkla dinlenilmesi şarttır..uzun dozları iyice uyarılmak isteyenler için..sonuçta gerçek hayattada çok ağar depresyon hastalarında kokain ve esrarın ham maddeleri kullanılır..tabi sağlık için tavisye ediyorum bitkin halsiz ve bitikseniz kullanın..

hahahaha son maddeyı okurken koptum gulmekten :)

ya bunun dozları parayla satılıyormuş bağımlılık yapmasın bu millet eroin alır gibi bunun dozlarını almasın

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...