Jump to content

Win7 Orjinallik

ersingo
 Share

Recommended Posts

merhaba;

daha önce ulubey tarafından yayınlanan win7 yi kurmuştum. loaderi yükledim. nekadar oldu hatırlamıyorum yükleyeli ama iki gündür windos orjinal değil uyarısı çıkıyor. sitede yayınlanan dosyaları denedim ama bir çözüm bulamadım. bana yardımcı olacak arkadaş varmı?

4 5 ay önce kurdum sistemi.

yüklü güncelleştirmelerde

kb971033 adılı güncelleştirme yüklendikten sonra bu hata çıkar

yeni loader çıkınca keyi kaldırıp yeniden loaderla key girersin olur biter

orjinallik uyarısı bitmez ne zaman orjinal yaptın o zaman biter

birde removewat diye bişey var ama kullanmadım bilmiyorum işe yararmı

Edited by byvistakazim

Yakalanan Windows 7'yi Orjinal yapma (KB971033 Çözümü) | 7 Mb

Windows 7 korsan ile mücadele için yeni bir güncelleştirme gerçekleştirdi,ve bu güncelleştirmeyi indiren herkesin sistemi yakalanıyor ve kısa süre sonrada kapanıyor.Daha önceden yapmış olduğunuz crack'larda işe yaramıyor yani orjinal yapamıyorsunuz.Windos 7'nin anti korsan olarak nitelendirdiği bu küçük güncelleştirme (KB971033) pc'ye yüklenildiği anda direk korsan yazılım olarak sisteminizi belirliyor.Tabi bununda çözümü var onuda anlatacağız

.Öncelikle güncelleştirmeleri otomotik yapmayın kendiniz belirleyin ve manuel olarak yapın bu güncelleştirmeyide asla yüklemeyin. 'KB971033'

Eğer yüklediyseniz bilgisayarınızın sol alt köşesinde şöyle bir yazı belirecek ve ekranınız kararacak.

Bu yazı kalkmadan temanızı değiştirmenizde mümkün değil !

Yapmanız gerekenler;

1.)Aşağıdaki linkten Programı indirin,

2.) Sağ tıklayın ve klasöre çıkartın,

3.) 'RemoveWat 2.2.5.exe' programını sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırın,

4.) 'RemoveWat' Butonuna tıklayın ve işlemin gerçekleşmesini bekleyin.

Bu işlemden sonra bilgisayarınız yeniden başlıyacaktır, 1 - 2 dk içerisinde yeniden başlamazsa siz başlatın ve sisteminiz artık orjinal temanızı'da değiştirebilirsiniz.

http://hotfile.com/dl/62878324/dd47426/Remove.WAT.2.2..rar

Not: Alıntıdır

Yakalanan Windows 7'yi Orjinal yapma (KB971033 Çözümü) | 7 Mb

Windows 7 korsan ile mücadele için yeni bir güncelleştirme gerçekleştirdi,ve bu güncelleştirmeyi indiren herkesin sistemi yakalanıyor ve kısa süre sonrada kapanıyor.Daha önceden yapmış olduğunuz crack'larda işe yaramıyor yani orjinal yapamıyorsunuz.Windos 7'nin anti korsan olarak nitelendirdiği bu küçük güncelleştirme (KB971033) pc'ye yüklenildiği anda direk korsan yazılım olarak sisteminizi belirliyor.Tabi bununda çözümü var onuda anlatacağız

.Öncelikle güncelleştirmeleri otomotik yapmayın kendiniz belirleyin ve manuel olarak yapın bu güncelleştirmeyide asla yüklemeyin. 'KB971033'

Eğer yüklediyseniz bilgisayarınızın sol alt köşesinde şöyle bir yazı belirecek ve ekranınız kararacak.

Bu yazı kalkmadan temanızı değiştirmenizde mümkün değil !

Yapmanız gerekenler;

1.)Aşağıdaki linkten Programı indirin,

2.) Sağ tıklayın ve klasöre çıkartın,

3.) 'RemoveWat 2.2.5.exe' programını sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırın,

4.) 'RemoveWat' Butonuna tıklayın ve işlemin gerçekleşmesini bekleyin.

Bu işlemden sonra bilgisayarınız yeniden başlıyacaktır, 1 - 2 dk içerisinde yeniden başlamazsa siz başlatın ve sisteminiz artık orjinal temanızı'da değiştirebilirsiniz.

http://hotfile.com/dl/62878324/dd47426/Remove.WAT.2.2..rar

Not: Alıntıdır

Her şeyi denemiştim olmadı. Bu işe yaradı kardeş. Teşekkür ederim. 11.08.2010 daki güncelleştirmelerin hepsini kaldırıp bu yamayı kulladım sorunum çözüldü. şuanda güncelleştirmeleri kapattım. Bir dahada açmayı düşünmüyorum :)

• 4 ay sonra...