Jump to content

Tncxp Nasıl Tek Dvd Olur?

Recommended Posts

merhaba arkadaşlar öncelikle sk8er_boi ye teşekkür ediyorum böyle bir modifiye sistem yaptığı için gerçekden ben çok xp kurdum köfte olsun orjinal vs vs gibi ama hiç biri bukadar güzel olmamış diğer arkadaşlarada teşekkür ederim tabiki ortaya çeşit sundukları için

sorum şu 2 cd oluyor bu ama ben 1 dvdye yazmak istiyorum yani 2. program cdsinide ilk cd ile birleştirmek istiyorum forumda arama yaptım

sk8er_boi bu linki vermiş fakat o linkde çalışmıyor lütfen yardımcı olun arkadaşlar

kırık olan link: http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=12011

arkadaşlar acil yardım lütfen c-ronaldo arkadaşımızın yaptıgı sp3 2010 format linklerinin 10 tane adresini indirdim dosyaları dışarı çıkaramdım 7 zip programıyla çıkardım neroya atamıyorum ve indirdiğim dosyalar birde eksik olablir gibi geliyor bana dosyanın içindeki dosya isimleri bunlar ... ( BOOT, DirectX.Feb, EFI , SOURCES , AutoUnattend, BOOTMGR bukdar.) bu yazdıklarım dosya halinde dosya boyutu ama 1,92 GB

arkadaşlar acil yardım lütfen c-ronaldo arkadaşımızın yaptıgı sp3 2010 format linklerinin 10 tane adresini indirdim dosyaları dışarı çıkaramdım 7 zip programıyla çıkardım neroya atamıyorum ve indirdiğim dosyalar birde eksik olablir gibi geliyor bana dosyanın içindeki dosya isimleri bunlar ... ( BOOT, DirectX.Feb, EFI , SOURCES , AutoUnattend, BOOTMGR bukdar.) bu yazdıklarım dosya halinde dosya boyutu ama 1,92 GB

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...