Jump to content

Winrar'ı Kullanarak Kaılımsız Kurulumla Ilgili Sor

Xpista7

Recommended Posts

Arkadaşlar öncelikle merhaba, sorunum winrar ile katılımsız kurulum hazırlamak.... gereklileri biliyorum, hatta kodumu veriyim...

cmdow.exe @ /hid

start /wait setupadi.exeparametre

regedit.exe /s regeditayarininadi.reg

start /wait splashim.exe

birde şu resme bakın:

1zwyb92.jpg

Bunlar Crysis ın kurulum dosyaları.... şimdi size bunların parametrelerini söyliyim:

arkadaşlar setup (msi ninki): msiexec.exe /i "setup.msi" /qb

autoruncd: N/A

setup(exe): N/A

setup(msi): kurulum ekranını başlatıyor, (önce küçük bir ekran çıkıyor, windows sürücü paketi mi ne)

setup(exe): direk kurulumu başlatıyor...

autoruncd: karşıma bir ekran çıkartıyor, oyna kur oku web çıkış vs. vs. var....

Smart Install Maker la katılımsız yapınca orjinalliği bozuluyor, yani bunun %WindowsDir% de de dosyası olabilir vs. vs. ama Smart Inatall Maker' ı deniyorum yarıda duruyor, sonra yanıt vermior oluyor sonra kapanıyor....

Kurulu dosyalarını sfx yapsam Uninstall için yüklü olduğu yere gitmemiz lazım, yani prog. ekle kaldır da gözükmüyor...

NE YAPMALIYIM?

TEŞEKKÜRLER...

öyle yapıcamda crack ı reg ayarlarını hazırladım.. regeditten seriali buldum.. crack için exe dosyası ve bir dll dosyası var onları sfx ledim, onlar hazır.. your uninstaller le buna uninstall mı oluşturacağım orayı anlamadım... (bir yerden your uninstall ı buldum indiricem...) yani prog. ekle kaldırda gözükmesi için....

teşekkürler...

ordaki tüm egleri alırsan program ekle kaldıra da eklemiş olursun.

dediğiniz gibi tüm reg ayarlarını aldım, paketliyodum, hata verdi, 4 Gb tan büyük sfx oluşturamazsnızı felan... oyun 5.6 gb şimdi ne yapmalıyım ?

dediğiniz gibi tüm reg ayarlarını aldım, paketliyodum, hata verdi, 4 Gb tan büyük sfx oluşturamazsnızı felan... oyun 5.6 gb şimdi ne yapmalıyım ?

oyunun bulunduğu hdd nin formatı fat32 mi acaba fat32 yse 4 gb den büyük dosya oluşturamazsın

eke nin dediği gibi hata veriyor, zaten hiçbir büyük boyutlu dosyayı sim ile katılımsız yapamadım...

Şöyle yapsan; oyunun dosyalarını ikiye ayırsan mesela 5 gb ise 2.5'şar olacak şekilde.

2.5'u bir paketle diğerini ayrı paketle.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...