Jump to content

Kaspersky Pure 9 Türkçe & 2038 Yılına Crackli

xekeru
 Share

Recommended Posts

herşeyi yaptım güncelleme ekranındayım şu ana kadar hiç bi sorunla karşılaşmadım kesinlikle çaylak sunucular bu sistemi ku7rmak için çabalamasın sistem karışık ne kadar da anlatılmış olsada bilmeyen kullanıcılar yanlışlık yapacağından bilgisayarında sıkıntı oluşturabilir.

Bunun sadece crack kısmını upload edebilmeniz mümkünmüdür AV ler daha sonra siliyor bunu bi crack içinde koca dosyayı indirmek zorunda kalmayalım :rolleyes2:

hocam sen zaten bunu sıfır bi sisteme kuracaksın yoksa sen kaspersky pure virüs programını kurarken sana senin sisteminde kurulu olan antivirüs programının uyarısını yapıyo o yüzden onu kaldırmadan kasper pure yi kurman pek iyi olmaz derim. ilk şunu yap sende mevcut antiyi kaldır resetle sonra kaspersky pureyi kjur adobe reader içinde ne varsa anlatılmış zaten kendine güvenen bi kullanıcıysan sorun kalmaz

• 3 ay sonra...
  • 4 hafta sonra ...
  • 4 ay sonra...

Arkadaşlar uğraştım ve en sonunda oldu....3114 gün lisanlı kaspersky purem var..Teşekkürler paylaşım için....Yanlız anlatım adında iki tane dosya var,ben Doc klasöründekini kullanarak lisanladım.o daha sıralı ve anlaşılır gibi geldi..crakleme tarihi en çok uğraştıgım bölüm oldu...crakleme ikonuna tıklayınca acılan notpedein ilk kısmındaki tarihe deneme sürenizin bittiği tarihi yazın,hangi tarihde yüklediyseniz,30 gün sonrasını,alt satırdaki tarihe dokunmayın kaydet deyip cıkın...sonra crak ikonuna tıklayın ben işi saglama almak için öyle yaptım...
Kolay gelsin......Bu arada benim Pc Veliefendiden daha kalabalık olmuş :)))