Jump to content

Nokia 5800 Için Nokia C6 Yazılımı!

TLnY
 Share

Recommended Posts

fabrika çıkışında hafıza kartlarına şifre konulmaz...

klavyeden çok telefonun dokunmatik hassasiyeti artmış gibi

%100 uyumlu olduğu kanıtlanmış modlar çıkmadan kendi cfw mi yapmayı düşünmüyorum şu an ama zor tutuyorum kendimi :)

kardeşim kız zaten çakmaz pek fazla nerden koyacak şifreyi panik oldu zaten kilit nosu sorunca bi süre açamayınca :D 12345 i nokia default koyuyomuş n92 de filan netten buldum bende 12345 yazınca kilit kalktı kart açıldı..

• Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Arkadaşlar konuyu okurken biraz kafam karıştı bende 5800 kullanıcısıyım ve fw yi degiştirmke istiyorum zira 5800 almadan önce n97 almayı düşünüyordum şimdi neyi nasıl yapmam gerekyor bana anlatabilecek olan biri varmı ? şimdiden teşekkür ederim.

@TLnY, PNHT c6 yazılımını yenilemiş pirated şok durumda (adam cfwsini çıkardıktan saatlaer sonra PNHT yeni sürüm çıkardı)

v11 de RAM ile ilgili düzenlemeler yapılmış

vallahi artık dayanamadım kendi cfw mi yaptım şimdi deneyeceğim yusuf yusuf um anlayacağın :)

@TLnY, PNHT c6 yazılımını yenilemiş pirated şok durumda (adam cfwsini çıkardıktan saatlaer sonra PNHT yeni sürüm çıkardı)

v11 de RAM ile ilgili düzenlemeler yapılmış

vallahi artık dayanamadım kendi cfw mi yaptım şimdi deneyeceğim yusuf yusuf um anlayacağın :)

Evet biliyorum. Konuya eklemedim yalnızca. Kendime bir kurayım, ondan sonra konuya da eklerim.

hocam video gozukmuyor guncellerseniz sevinirim

Youtube videosu olduğu için, DNS değiştirin, host dosyası kullanın, vekil sunucu ayarlarıyla oynayın vb. artık hangisiyle yapacaksanız onu yapıp izleyebilirsiniz. Forumda arayın.

Telefonumun şarjı 3 gün gidiyor artık oley :yahoo:

pirate' killer v11 için cfw çıkardı

Türkçeleştirdim şimdi deneyeceğim birazdan...

düzenleme:

Türkçeleştirme yetmedi bazı ufak değişiklikler yaptım harika oldu upload ediyorum şu an...

Edited by XC*LUSiVE

c6 yazılımında bir sorunum var bu sadece bende mi var yoksa bunun başka bir yolu mu var yardımcı olursanız sevinirim. ana ekrandaki favori kartvizitlere atama yapıyorum atama yaptığım halde ekrana yansımıyor. ekrana yansımadığını da geçtim rehbere girdiğimde atadığım kişiyede ulaşamıyorum. favorilere eklediğim kişilere nasıl ulaşacağım_? niye ekranda görünmüyor. görünmemesinin bir sebebi varsa yardımcı olursanız sevinirim. bu bir hata ise nasıl kurtulabilirim?

• 1 ay sonra...
  • 4 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...