Jump to content

İnternet Explorer Virüs Uyarısı

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar. Öncelikle Yönetici arkadaşlarım kusuruma bakmasınlar konuyu yanlış yere açmışsam.

Benim problemim şu; İnternette istediğim her yere rahatlıkla girip istediğim sayfada dolaşabiliyorum. İnternet bağlantımda hiçbir problem yoktu, 10 dakika önce Truva Atı uyarısı alıncaya kadar. Bu uyarıyı sadece FACEBOOK ' a girmeye çalıştığım zaman alıyorum, diğer sayfaların hiçbirisinde bu uyarıyı vermiyor. Kullandığım virüs programı Avast 5.0.594 İnternet Security.

Saygılarımla..

6jefro.jpg

saçma bişi olacak ama mozilladan girince ne oluyor acaba _?

Mozilla Firefox' ta da aynı uyarıyı verdi. Fakat Mozillada Sayfa Görüntülenemiyor uyarısı vermiyor sayfa olduğu gibi açık kalıyor FACEBOOK' u kapatmıyor ama yine de Truva Atı uyarısı veriyor.

o virüs değil sadece heuristic tehdit çoğu sitede yapabilir js lerden dolayı

Çoğu sitede yapabilir diyorsunuz ama her yere girip çıkıyorum Facebook dışında hiçbir yerde uyarı vermedi :S

Saygılarımla..

DİKKAT: Flood Yapmak YASAKTIR, Ard Arda İleti Göndermek Yerine 289kcyd.jpg Butonunu Kullanarak İlk İletinizi Düzenleyiniz.

en basiti avast kullanma

o resimde gördüğüm kadarı ile facebooktan senin pcne gelen gzip dosyasını engellemiş

o dosya senin pc ne senden habersiz kaydettiği için hata vermiş o dosya güvenlidir kafana takma sadece webguard yada interneti gözleyen avast servisi ne ise onu kapat gir bişey olmaz

Şu an sorun düzeldi Facebook a girdim UYARI vermedi. Avast Güvenlik Duvarı Günlüğünü temizledim ve Facebook a girdim şimdilik hiçbir uyarı vermedi.

Ayrıca önerebileceğiniz İnternet Security var mı ? Avast gibi opsiyonu bol olan. Diğer İnternet Securitylerin hiçbirisini kullanmadımda ondan soruyorum.

Saygılarımla..

avira premium security suite ve kaspersky internet securityi öneririm ikisinide kullanıyorum.(yani birini sanalda) ikiside güzel çalışıyor sana avsiyem kaspersky ı kırmakla uğraşma ben sana avira için her key bitişinde key vereyim . avira premium key istersen öm at görüşelim

sistemini yaz buraya ona göre bir program seçelim

avira premium security suite ve kaspersky internet securityi öneririm ikisinide kullanıyorum.(yani birini sanalda) ikiside güzel çalışıyor sana avsiyem kaspersky ı kırmakla uğraşma ben sana avira için her key bitişinde key vereyim . avira premium key istersen öm at görüşelim

sistemini yaz buraya ona göre bir program seçelim

4 Gb Ram

512 Ekran Kartı

2,40 2,39 İşlemci

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...