Jump to content

2.el Çipli Ps2 Alacağım!

ayu143

Recommended Posts

Bende 40 gb Hdd (İçerisinde 18 adet oyunla) ve 8 Mb memory kart ile birlikte lens derdi olmaksızın kullanabileceğin 1 adet mevcut ve fiyatı 250 Tl. İlgilenirsen ÖM atarsın kolay gelsin.

Oyunlar

1- Pes 2010

2- Cal of duty

3- good of war 2

4- NBA 2K10

5- Lord of the rings

6- Motor Storm

7- Black

8- Mortal combat Armegeddon

9- Need for speed undercover

10- Tom Reader underworld

11- Urban reign

12- Def jan feyt

13- Good of war (tr)

14- İndiana johns

15- Burn out 3 (take)

16- Kral Arthur

17- Sokak Futbolu

18- Tekken 5

• 2 hafta sonra ...

64 MB hafiza kartı+ kablosuz kol + matrix çipli hiç bir sorunu olmayan temiz halde vereceğim istediğin oyunlarıda iletilersen hediyem olsun 200 tl istiyorum

Fiyatı 150 liraya düşürdüm XBOX alma ya karar verdim o yüzden para lazım kaçırmayın derim

Arkadaşlar Ne Kadar Doğru Bilmiyorum Ama Hdd'li PS2 Alıcağına DVD'li PS2 Al Daha İyi Neden Dersen HDD Takımında Bir KAç Firma Chip in Okuyucu Özelliğine Zarar Veriyorlar. Ben 4 Yıla Yakındır DVD li PS2 Kullanuyorum.

dvd'li ps2 diye birşey yok zaten sistem olarak sadece dvd kullanıyor ayrıca böyle bişey yok bende 3 tane var sırayla okuyucusu bozulana hdd taktırdım ve birtanesini 6 yıldır kullanıyorum. en uzun kullandığım okuyucu ise sadece 3 yıl dayanabildi.

• 2 hafta sonra ...

Bende ps var ama 1 mi 2 mi bilmiyorum çok temiz hiç kullanılmadı desem yeri yatağın altında aklıma şimdi geldi resmini koyayım eğer bu dersen gerçek resimlerini yayınlarım resimdekinin aynısı

h_4_ill_796598_sony-playstation-1.png

üzerinde de yazdıgı gıbı ps one arkadasım 40-50 tl ye satıyorlar sen kaca verıyon :):pardon:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...